PL / EN
KOLOREM PRZEZ ŚWIAT

KOLOREM PRZEZ ŚWIAT

Kolory szaleją na butach - przybliżamy Wam najbardziej oryginalny trend w męskiej modzie.

Panowie, w tym sezonie nie nosimy czarnych butów!

 

Ten ciekawy męski trend narodził się na ulicach wielkich miast – mężczyźni, znudzeni monochromatycznością swojej garderoby, zaczęli eksperymentować z kolorami. I tak, dziś można założyć czerwone trampki do garnituru, a serca małych i dużych chłopców podbijają sportowe buty w jaskrawych kolorach…

 

Projektanci, idąc z duchem czasu i wsłuchując się pilnie w oczekiwania klienteli, tej zimy zaproponowali panom kolorowe męskie półbuty. Najmodniejsze są te granatowe. Ponieważ nie wyróżniają się na pierwszy rzut oka, można „przemycić” je do biura o nawet bardzo ścisłym dress codzie.


Jeśli natomiast wolicie klasyczną, niefarbowaną skórę – wybierzcie buty brązowe albo jasnobeżowe. Pasują nie tylko do garniturów ale i do pięknych, tak modnych tej zimy płaszczy w kolorze camel.


Inną propozycją dla tych, którzy muszą nosić czarne buty są nakładki zaprojektowane przez markę Comme des Garcons. Wzorem wielu nacji z północy, gdzie taki dodatek jest nieodłącznym elementem męskiej garderoby, modele nosili nakładki, które nie tylko zmieniają wygląd buta, ale i chronią go działaniem soli i wilgoci. Tym razem jednak mają one bardzo jaskrawe kolory – różowy lub zielony.

 

Śmiało zestawiaj kolory i nie bój się wzorzystych skarpetek. Możesz też założyć sztylpy w innym niż but kolorze. Tak "szalone" obuwie odważ się założyć do zwykłego garnituru - zobaczysz, jak zmieni się jego charakter!

 

tl_files/trendy/z wybiegu/MESKI BUTY/john richmond.jpgfot. East News (John Richmond)

 

tl_files/trendy/z wybiegu/MESKI BUTY/etro.pngfot. East News (Etro)

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: trend | moda męska | buty |

podobne artykuły