PL / EN
KOLEKCJA SKŁADANYCH OKULARÓW TOMMY HILFIGER WIOSNA LATO 2013

KOLEKCJA SKŁADANYCH OKULARÓW TOMMY HILFIGER WIOSNA LATO 2013

Tommy Hilfiger udoskonalił legendarny model swoich przeciwsłonecznych okularów. Po raz pierwszy w historii marki mogą one być składane do miniaturowego rozmiaru, tak aby mogły zmieścić się w dłoni. Przedstawiamy Folding Sunglasses.

Okulary to niezbędny dodatek każdego słonecznego dnia, warto więc poznać Folding Sunglasses - najnowszą propozycję marki Tommy Hilfigera na sezon wiosna lato 2013. Popularny amerykański designer udoskonalił legendarny projekt przeciwsłonecznych okularów i po raz pierwszy w historii marki wprowadził model, który można składać do miniaturowych rozmiarów - tak, aby okulary mogły zmieścić się w naszej dłoni.

 

Tej wiosny damskie i męskie modele pojawią się w jaskrawych zestawieniach kolorystycznych. Pomarańczowe ramki z niebieskimi soczewkami i niebiesko–szarymi zausznikami, przezroczyste ramki z purpurowymi soczewkami i niebiesko-białymi zausznikami, niebieskie oraz zielone ramki z niebieskimi soczewkami i żółto-pomarańczowymi zausznikami oraz klasyczna wersja z czarnymi oprawkami z szarymi soczewkami to tylko niektóre z propozycji marki Tommy Hilfiger.

 

Jak podobają Wam się stylowe okulary w amerykańskim wydaniu?

[nbs

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Tommy Hilfiger | okulary Tommy Hilfiger | Tommy Hilfiger Folding Sunglasses | okulary przeciwsłoneczne |

podobne artykuły