PL / EN
KOLEKCJA PAPROCKI&BRZOZOWSKI W SESJI MACIEJA BERNASA & BOOM TEAM

KOLEKCJA PAPROCKI&BRZOZOWSKI W SESJI MACIEJA BERNASA & BOOM TEAM

Upalny klimat, retro szyk oraz spłowiałe na słońcu barwy. Zobaczcie, jak fotograf Maciej Bernas i duet stylistek Boom Team interpretują letnią kolekcję Paprocki&Brzozowski.

Maciej Bernas i Boom Team ponownie zaskakują wyjątkową interpretacją letnich kolekcji najpopularniejszych polskich projektantów. Niedawno za sprawą fotografa i zaprzyjaźnionego duetu stylistek wraz z Wanted Roberta Kupisza przenieśliśmy się na amerykański Dziki Zachód, zaś dziś mamy szansę odwiedzić upalny południowy kurort, który posłużył za scenerię sesji wizerunkowej letnich projektów Paprocki&Brzozowski.

 

 

Wyjątkowo szykowna Iryna (Artfashion) przechadza się w pięknie skrojonych, pastelowych kompletach z kolekcji Emmanuelle, dopełnionych elegancką biżuterią Lewanowicz, po wietrznym miasteczku i okolicach, zaś czarujący retro klimat sesji uwypuklony został przez świetliste kadry i niezwykłe, jakby spłowiałe na słońcu barwy kreacji oraz samego otoczenia.

 

 

Maciej Bernas & Boom Team po raz kolejny uwodzą własną wizją polskiej mody. Chcemy więcej!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Maciej Bernas | Boom Team | Paprocki&Brzozowski wiosna lato 2013 | Paprocki&Brzozowski kolekcja Emmanuelle | paprocki&brzozowski |

podobne artykuły