PL / EN
KOLEKCJA MARKI WÓLCZANKA NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

KOLEKCJA MARKI WÓLCZANKA NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

Moda męska też podąża za trendamipolska marka Wólczanka podpowiada, jak być modnym i eleganckim.

Wólczanka wyznaje uniwersalną zasadę mody damskiej i męskiej - „diabeł tkwi w szczegółach”. W tym sezonie modny jest kolor – polska marka postawiła więc na zdecydowane akcenty kolorystyczne.

 

Kolekcje Wólczanki dzielą się na linię „formalną” oraz „nieformalną”. Paleta kolorystyczna  obowiązująca dla koszuli biznesowej to biały, błękit i różowy w jasnych odcieniach. W nieformalnej linii casual pojawiają się śmielsze barwy, takie jak niebieski, fioletowy, intensywne czerwienie i amaranty. Nowym kolorem jest delikatny seledyn, który przypomina odcień ciepłego morza.

 

Wzorami sezonu są nie tylko prążki, ale także drobne motywy żakardowe, fakturowe sploty oraz nieśmiertelna krata. Koszule mniej formalne, posiadają mniejsze kołnierzyki, ozdobne przeszycia i kontrastowe wstawki. Młodzieńczego charakteru dodają im pagony oraz dodatkowe kieszonki.

 

Wólczanka nie tylko wprawnie przemyca najważniejsze trendy sezonu w męskiej modzie do eleganckich stylizacji garniturowych – dba także o najwyższą jakość swoich koszul. Są one wykonane ze szlachetnych włoskich tkanin. Materiał przed szyciem poddawany jest specjalnej obróbce zmiękczającej, która  nadaje włóknom lekkości i niezawodnej trwałości.

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: moda męska | moda polska | Wólczanka | wiosna-lato 2011 |

podobne artykuły