PL / EN
KOLEKCJA MAGDALENY KNITTER DLA MARKI ZAQUAD

KOLEKCJA MAGDALENY KNITTER DLA MARKI ZAQUAD

Zobaczcie, jak wyglądają efekty współpracy blogerki Magdaleny Knitter z polską marką ZAQUAD

Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam zapowiedź kolekcji polskiej marki ZAQUAD, która zaprosiła do współpracy Magdalenę Knitter, autorkę bloga www.passion4fashion.com.plTeraz światło dzienne ujrzały finalne efekty ich kolaboracji, które w swoim obiektywie uchwycił znakomity Łukasz Pukowiec. Za stylizację odpowiedzialna była Magda Jagnicka, a samą  bohaterką sesji wizerunkowej została oczywiście popularna blogerka.

 

„Moim celem było stworzenie kolekcji, która jest poza trendami i gdzieś pomiędzy sezonami. Nie jest to bowiem iście wiosenno-letni katalog ani też jesienno-zimowa oferta” - mówi o projektach Magdalena Knitter. Wśród propozycji pojawiły się klasyczne propozycje, które jak podkreśla Magda, stanowią niezawodną bazę każdej garderoby, zaprezentowane sylwetki można zestawiać na wiele sposobów i łączyć z ubraniami, które goszczą już w naszych szafach.

 

W kolekcji Magdalena Knitter for ZAQUAD pojawia się wiele elementów charakterystycznych dla stylu blogerki oraz jej modowych inspiracji. Znajdziemy tutaj choćby klasyczne spodnie w kant i dwurzędowe marynarki zapożyczone prosto z męskiej szafy.„Od zawsze zachwycały mnie idealnie skrojone garnitury w kolekcjach domu mody Yves Saint Laurent” – mówi Magda. 


Obok wiodących u światowych marek tendencji Magdalena wniosła do swojej kolekcji dla ZAQUAD również projekty o bardzo kobiecej, ponadczasowej linii. Pojawiły się tutaj także minimalistyczne sukienki, spódnice z rozcięciem oraz długie maxi sukienki idealne na zbliżający się sezon letni.

 

 „Cała przygoda z zabawą w projektowanie sprawiła mi ogrom radości i pozwoliła spełnić moje marzenie z dzieciństwa. Z pełną świadomością nazywam to fantastyczną przygodą ponieważ nie jestem projektantem, a jedynie amatorem z ogromną pasją poświęconą modzie” - podsumowuje Magda.

 

Więcej projektów stworzonych w ramach kolekcji Magdalena Knitter for ZAQUAD oraz sesję wizerunkowa z udziałem autorki możecie obejrzeć w naszej galerii oraz na stronie marki. 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Magdalena Knitter for ZAQUAD | Magdalena Knitter dla marki ZAQUAD | Magdalena Knitter | ZAQUAD | kolekcja | passion4fashion | polska marka | moda polska |

podobne artykuły