PL / EN
KOLEKCJA LANGNER NA SEZON WIOSNA LATO 2012 – W KOLORACH KWITNĄCYCH MAGNOLII

KOLEKCJA LANGNER NA SEZON WIOSNA LATO 2012 – W KOLORACH KWITNĄCYCH MAGNOLII

Podkreślona talia, motywy kwiatowe, kolorystyka nawiązująca do kwitnących magnolii – kwintesencja mody lat 50. w wykonaniu Marty Jagiełło. Zobaczcie kolekcje marki Langner na sezon wiosna lato 2012.

Marta Jagiełło projektantka marki Langner znana jest z charakterystycznego kobiecego stylu, który nie jest ani na siłę wytworny i przesadnie elegancki, ani także emanujący sex appeal’em. W jedwabnych sukniach wychodzących spod igły projektantki idealnie odnajdują się świadome siebie kobiety sukcesu, które mają ochotę na odrobinę oddechu od sztywnych i rygorystycznych kostiumów.

 

Charakterystyczne dla kolekcji Langner jest łączenie różnych kolorów jedwabiu, podkreślając tym samym formę projektów. Wśród propozycji wiosna lato 2012 oprócz sukienek, które dominowały w poprzednich sezonach, odnaleźć można także ołówkowe spódnice i zabudowane bluzki z nadrukami kwiatów, a także (chyba po raz pierwszy) spodnie, które dodatkowo zdobi masywny, metalowy zamek.

 

Całośc kolekcji zachowana jest w odcienach granatu fioletu i bieli, wyjątek stanowią dwie spódnice w kolorze szmaragdowej zieleni, które dopełniają całość na zasadzie kontrastu.

 

Zapraszamy do galerii po wiosenne inspiracje w stylu lat 50.!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Langner | Marta Jagiełło | trendy wiosna lato 2012 | moda polska |

podobne artykuły