PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KOLEJNA WSPÓŁPRACA MISSONI I CONVERSE

KOLEJNA WSPÓŁPRACA MISSONI I CONVERSE

Na rynek trafiła właśnie limitowana edycja butów Converse zaprojektowanych przez Missoni. Na klasycznych trampkach Chuck Taylor pojawiły się słynne wzory włoskiego domu mody. Zobaczcie szczegóły!

Wraz z nadejściem cieplejszych dni pora przerzucić się na kultowe Conversy, ponieważ sezon wiosennego obuwia został oficjalnie otwarty nie tylko za sprawą pięknej pogody. Tej wiosny bowiem możemy ujrzeć efekty kolejnej już współpracy włoskiego domu mody Missoni i marki Converse.

 

14. kwietnia 2012 roku na rynek trafiły trzy modele powstałe w ramach kolaboracji. Na kultowych trampkach Chuck Taylor pojawiły się tkane wzory charakterystyczne dla włoskiego domu mody. Tradycją Missoni jest właśnie rękodzieło i bogate wzornictwo, które stało się fundamentem sukcesu marki.

 

W sprzedaży dostępne są trzy wersje kolorystyczne - biało-kremowe, które dedykowane są do kobiet, podobnie jak biała para z domieszką koloru morskiego i beżu. Granatowy model z kolei jest zaś unisex, przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

Trampki sprzedawane są w limitowanych edycjach Jeffrey, Fred Segal i Aloha Rag w cenie 200$.

 

Obowiązkowa pozycja dla miłośniczek i miłośników obu marek!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Converse | Missoni |

podobne artykuły