PL / EN
KAMPANIA REKLAMOWA ROBERTO CAVALLI NA WIOSNĘ LATO 2012

KAMPANIA REKLAMOWA ROBERTO CAVALLI NA WIOSNĘ LATO 2012

Włoski przepych, mistrzowskie połączenia deseni, różnorodność detali, intensywne barwy, złote, przeźroczyste tkaniny – Roberto Cavalli przedstawia najnowszą kampanię reklamową na wiosnę lato 2012. Koniecznie obejrzyjcie!

Suknie Roberto Cavalli to kwintesencja włoskiego przepychu w najlepszym wydaniu i nieposkromiona mieszanka kobiecości, zmysłowości oraz szyku. Nikt inny nie potrafi tak jak on łączyć pozornie niepasujące do siebie tkanin i wzorów. Jedno, czego bezwątpienia projektant nie chce się wyzbyć to miłość do zwierzęcych, egzotycznych motywów oraz złotych lub przeźroczystych materiałów. I słusznie, bo za to cały świat kocha jego niepowtarzalne, uwodzicielskiej kreacje.

 

W kampanii reklamowej Roberto Cavalli na wiosnę lato 2012 wzięły udział trzy, niekwestionowane ikony świata mody: Naomi Campbell, Karen Elson i Kristen McMenamy. Co ciekawe, projektant zaprosił również do współpracy młodą modelkę, ostatnie odkrycie świata high fashion, Daphne Groeneveld. Zdjęcia są wprost oszałamiające. Suknie włoskiego designera zachwycają bogactwem. Każda z nich jest niemal dziełem sztuki, wykonanym z ogromną pieczołowitością i dbałością o szczegóły. Kreacje nie tylko zaskakują mnogością detali, ale również różnorodnością połaczeń kolorystycznych. W najnowszej kolekcji nie brakuje intensywnych oraz pastelowych barw, klasycznej bieli i czerni, dziewczęcych falban, kobiecych koronek czy drapieżnych printów.

 

Czy po raz kolejny Roberto Cavalli po mistrzowsku dopasował do siebie wszystkie elementy sukien? Przekonajcie się sami!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Roberto Cavalli | Daphne Groeneveld | trendy wiosna lato 2012 | Naomi Campbell |

podobne artykuły