Logotyp serwisu lamode.info
KAMPANIA REKLAMOWA ROBERTO CAVALLI NA WIOSNĘ LATO 2012

KAMPANIA REKLAMOWA ROBERTO CAVALLI NA WIOSNĘ LATO 2012

Włoski przepych, mistrzowskie połączenia deseni, różnorodność detali, intensywne barwy, złote, przeźroczyste tkaniny – Roberto Cavalli przedstawia najnowszą kampanię reklamową na wiosnę lato 2012. Koniecznie obejrzyjcie!

Suknie Roberto Cavalli to kwintesencja włoskiego przepychu w najlepszym wydaniu i nieposkromiona mieszanka kobiecości, zmysłowości oraz szyku. Nikt inny nie potrafi tak jak on łączyć pozornie niepasujące do siebie tkanin i wzorów. Jedno, czego bezwątpienia projektant nie chce się wyzbyć to miłość do zwierzęcych, egzotycznych motywów oraz złotych lub przeźroczystych materiałów. I słusznie, bo za to cały świat kocha jego niepowtarzalne, uwodzicielskiej kreacje.

 

W kampanii reklamowej Roberto Cavalli na wiosnę lato 2012 wzięły udział trzy, niekwestionowane ikony świata mody: Naomi Campbell, Karen Elson i Kristen McMenamy. Co ciekawe, projektant zaprosił również do współpracy młodą modelkę, ostatnie odkrycie świata high fashion, Daphne Groeneveld. Zdjęcia są wprost oszałamiające. Suknie włoskiego designera zachwycają bogactwem. Każda z nich jest niemal dziełem sztuki, wykonanym z ogromną pieczołowitością i dbałością o szczegóły. Kreacje nie tylko zaskakują mnogością detali, ale również różnorodnością połaczeń kolorystycznych. W najnowszej kolekcji nie brakuje intensywnych oraz pastelowych barw, klasycznej bieli i czerni, dziewczęcych falban, kobiecych koronek czy drapieżnych printów.

 

Czy po raz kolejny Roberto Cavalli po mistrzowsku dopasował do siebie wszystkie elementy sukien? Przekonajcie się sami!

tagi: Roberto Cavalli | Daphne Groeneveld | trendy wiosna lato 2012 | Naomi Campbell |

podobne artykuły