Logotyp serwisu lamode.info
KLAUDIA UNGERMAN-OSIŃSKA – WSCHODZĄCA GWIAZDA POLSKIEGO MODELINGU

KLAUDIA UNGERMAN-OSIŃSKA – WSCHODZĄCA GWIAZDA POLSKIEGO MODELINGU

Jako jedyna Polka wzięła udział w pokazie Calzedonii w Weronie 5 razy z rzędu! 

Spis treści

1. KLAUDIA UNGERMAN-OSIŃSKA: POCZĄTKI KARIERY MODELKI

2. KLAUDIA UNGERMAN-OSIŃSKA: POLSKA MODELKA

3. KLAUDIA UNGERMAN-OSIŃSKA: PRACA MODELKI

Polska modelka, Miss Polski 2008 i Miss YouTube 2008. Zobaczcie!

KLAUDIA UNGERMAN-OSIŃSKA: POCZĄTKI KARIERY MODELKI

Jej przygoda z modelingiem rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy to została wypatrzona w centrum handlowym przez reprezentantkę agencji modelek w Szczecinie. Klaudia była wówczas w klasie maturalnej i tuż po zdaniu egzaminów przeprowadziła się do Szczecina, by tam postawić swojej pierwsze kroki w branży mody. Najpierw były pierwsze pokazy, sesje zdjęciowe oraz lekcje z profesjonalnego poruszania się na wybiegu. Następnie Klaudia wzięła udział w konkursie piękności w 2008 roku i otrzymała tytuł 1 Vice Miss Pomorza Zachodniego, po czym dostała się do finału konkursu Miss Polski 2008, który też wygrała. I tak jej kariera nabrała tempa. Klaudia zaczęła pracować w zawodzie modelki oraz wypełniać obowiązki Miss Polski 2008. Po 4 miesiącach wyjechała do RPA, gdzie walczyła o koronę Miss World 2008 i chociaż nie zdobyła głównej nagrody to konkurs był dla niej przygodą życia zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym, bo to tam zobaczyła jak mieszka się w Johannesburgu, czy na safari z dala od zgiełku świata oraz dostępu do technologii. Modeling dał Klaudii szanse podróżowania m.in. do Chicago, Dubaju, Włoch, gdzie realizowała projekty zawodowe. W Mediolanie podpisała umowę z agencją modelek, a studia kontynuowała decydując się na indywidualny tok nauczania. W ten sposób Klaudia mogła pogodzić edukację z pracą.

fot. materiały prasowe, agencja United for Models 

KLAUDIA UNGERMAN-OSIŃSKA: POLSKA MODELKA

W 2010 roku Klaudia wysłała swoje zgłoszenie do agencji United for Models w Warszawie i udało się – podjęła współpracę. Następnie jej kalendarz wypełnił się sesjami zdjęciowymi i pokazami w Europie. Klaudia realizowała już projekty dla Guess, Desiqual, Intimissimi, Triumph, Tezenis, Liu Jo, Yammamay, Faby Nails, Carlo Tivioli, czy Replay. Następnie skoncentrowała się na obszarze Europy: Hiszpanii, Monachium, Paryżu, a już dwa lata później wyjechała do Miami w ramach współpracy z agencją NEXT. Przełomowym etapem w jej karierze był udział w pokazie marki Calzedonia w 2014 roku – to prestiżowe wydarzenie jest organizowane tylko raz w roku, a Klaudia pojawia się na nim regularnie rok po roku z rzędu.

KLAUDIA UNGERMAN-OSIŃSKA: PRACA MODELKI

Klaudia w swojej pracy najbardziej lubi pozytywną energię oraz przyjacielską atmosferę, jaka panuje za kulisami pokazów. Po jednym z takich eventów spotkała Julię Robert, której jest wielbicielką. Poza tym spełnia się w roli mamy i łączy życie zawodowe z osobistym. Jak sama mówi „mam nadzieję, że najlepsze jeszcze przede mną!”.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Klaudii Ungerman-Osińskiej– wschodzącej gwiazdy polskiego modelingu. Zobaczcie!

tagi: Klaudia Ungerman | United for Models | kariera |

podobne artykuły