PL / EN
KINGA RUTZ – NEW FACE AVANT MODELS

KINGA RUTZ – NEW FACE AVANT MODELS

Nasze odkrycie tego sezonu!

KINGA RUTZ – POCZĄTEK KARIERY

Błyskawiczne tempo, w jakim Kinga Rutz robi karierę wskazuje na to, że ten zawód był jej pisany. A marzenia i ambicje związane z modelingiem pojawiły się wcześnie, bo już w dzieciństwie. Reszta to połączenie niesamowitych warunków debiutującej modelki z jej przebojowością i determinacją w realizowaniu podjętych wyzwań.

WSCHODZĄCE GWIAZDY POLSKIEGO MODELINGU W OBIEKTYWIE LAMODE.INFO

KINGA RUTZ – MODELKA Z AVANT MODELS

Podpisanie umowy z agencją w ekspresowym tempie – niespełna tydzień po przesłaniu zgłoszenia, pociągnęło za sobą równie szybki bieg zawodowych zdarzeń – Kinga ma już na koncie pierwszy zagraniczny kontrakt.

MODELKA KINGA RUTZ PRYWATNIE

Nie bez kozery o modelkach mówi się, że kluczem do sukcesu jest osobowość. Przebojowość, otwartość, ciekawość świata, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i to „coś”, co pozawala wywrzeć silne wrażenie na współpracownikach i sprawić, że czerpią z tego kontaktu inspirację – tych cech debiutance z Avant Models nie brakuje.

KINGA RUTZ – PLANY

Młoda modelka ma nie tylko doskonałe wymiary i klasyczną urodę, czy pozwalający czuć się swobodnie w obliczu zagranicznych wyzwań doskonały angielski. Ma też ogromny apetyt na sukces i mierzy wysoko: w przyszłości marzy się jej współpraca z Mario Testino i wybieg Chanel. Trzymamy kciuki!

 ZOBACZ TEŻ: KOSMETYCZNE ODKRYCIA MODELEK

KINGA RUTZ – NEW FACE AVANT MODELS

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Kinga Rutz | Avant Models | new face | modelka |

podobne artykuły