Logotyp serwisu lamode.info
KEIRA KNIGHTLEY JAKO CHANEL SUPERWOMAN

KEIRA KNIGHTLEY JAKO CHANEL SUPERWOMAN

Pokazujemy Wam eksluzywne wypowiedzi Keiry Knightley na temat perfum Coco Mademoiselle. Obejrzyjcie koniecznie nasz materiał filmowy!

Od kilku już lat Keira Knightley jest ambasadorką marki Chanel i twarzą perfum Coco Mademoiselle. W filmie reklamowym z 2007 roku mogliśmy ją oglądać w długiej czerwonej sukni. Tym razem ubrano ją w „koci” beżowy kombinezon i kask motocyklowy. Nowa reklama pojawi się na ekranach naszych telewizorów już za kilka dni.

 

My już dziś zdradzamy, jak gwiazda zareagowała na pomysł o jeździe motocyklem po Paryżu i czym są dla niej perfumy – czy za wizualnie piękną kampanią kryje się coś więcej?

 

1. Teaser kampanii reklamowej Chanel

 

Keira przyznaje, że niewiele wiedziała na temat planowanego filmu promującego. Powiedziano jej o subtelnej kolorystyce, jeździe motocyklem oraz uwodzicielskim kombinezonie, który miała mieć na sobie. To wystarczyło, żeby się zgodziła. Chociaż zupełnie się tego nie spodziewała, Brytyjka wcieliła się w rolę Chanel Superwoman.

 

 

 

2. Keira Knightley o perfumach Coco Mademoiselle

 

Pierwszym kobiecym zapachem „noszonym” przez aktorkę był właśnie ten, którego twarzą się stała. Co ciekawe, wcześniej decydowała się wyłącznie na perfumy męskie, gdyż te kojarzyły jej się z siłą. Nigdy nie gustowała w kwiatowych, słodkich woniach. Natomiast w Coco Mademoiselle odnalazła zarówno subtelność, jak i właśnie siłę.

 

 

3. Keira na temat znaczenia perfum

 

Zapach jest według Keiry bardzo ważnym elementem wizerunku, który ponadto ma moc wpływu na nasze samopoczucie. Aktorka zauważa, iż perfumy są czymś bardzo indywidualnym. Łatwo zapadają w pamięć, przywodząc na myśl konkretne osoby i doświadczenia. Poza samą wonią Coco Mademoiselle, dla Keiry istotna jest jej oprawa – flakon utrzymany w klasycznym dekadenckim stylu.

 

 

Do obejrzenia filmu promującego Coco Mademoiselle zapraszamy na stronę internetową Chanel.

 

tagi: Keira Knigthley | Coco Mademoiselle | kampania | Chanel |

podobne artykuły