PL / EN
KATY PERRY NOWĄ TWARZĄ MOSCHINO! NOWE ZDJĘCIA!

KATY PERRY NOWĄ TWARZĄ MOSCHINO! NOWE ZDJĘCIA!

Marka Moschino oficjalnie zyskała nową ambasadorkę! W kampanii jesień zima 2015/2016 pojawiła się przyjaciółka Jeremy'ego Scotta, amerykańska wokalistka Katy Perry. Poznajcie szczegóły! 

Tego można było się spodziewać! Nową oficjalną ambasadorką marki Moschino, a zarazem bohaterką najnowszej kampanii jesień zima 2015/2016 została jedna z najbarwniejszych artystek amerykańskiego show biznesu - Katy Perry. Nie od dziś wiadomo, że wokalistka to również bliska przyjaciółka Jeremy’ego Scotta. Dyrektor kreatywny Moschino niejednokrotnie pozował do zdjęć w towarzystwie Perry na różnego rodzaju branżowych imprezach, a z ich ostatnich wspólnych wystąpień szczególnie dało sie zapamiętać tegoroczny MET Ball. Katy zaprezentowała się wówczas oczywiście w kreacji zaprojektowanej przez Scotta, a biorąc pod uwagę zarówno ich stylizacje, jak i nietuzinkowe osobowości, tamtego wieczoru bez wątpienia tworzyli zdecydowanie najbardziej dobraną parę. 

 

Fakt, że Katy Perry świetnie odnajduje się w estetyce włoskiego domu mody, potwierdza już pierwsze zdjęcie kampanii, które ujrzało właśnie światło dzienne. Kto zna styl wokalistki wie, że zarówno na scenie, jak i poza nią Amerykanka uwielbia przyciągać uwagę strojem, stawiając na niebanalne, kontrowersyjne, a wręcz kiczowate rozwiązania - pamiętacie choćby jej jeansowy look w stylu Britney Spears sprzed 10 lat, w którym Katy pojawiła się na MTV VMAs 2014?! Denim obecny jest też w najnowszej kolekcji Moschino oraz na pierwszym zdjęciu, gdzie artystka pozuje duetowi Inez&Vinoodh. Nie mogło zabraknąć też złotych metalicznych akcentów, wyrazistej biżuterii i bardzo seksownych krojów, które idealnie podkreślają nienaganną figurę nowej ambasadorki marki. Za stylizację odpowiedzialna była Carlyne Cerf De Dudzeele.

 

My z niecierpliwością czekamy na więcej zdjęć, a Wy? 

 

video

CHANEL WIOSNA LATO 2019

tagi: Katy Perry | Moschino | kampania | Jeremy Scott | Moschino jesień zima 2015/2016 | JEREMY SCOTT | MOSCHINO |

podobne artykuły