PL / EN
GUCCI – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2015

GUCCI – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2015

Alessandro Michele pokazuje swoją pierwszą kampanię dla domu mody Gucci. Sprawdźcie, jak projektant zmienia oblicza marki!

Proces odświeżania włoskiej firmy trwa - nowy dyrektor kreatywny Gucci, Alessandro Michele prezentuje kampanię na sezon jesień zima 2015 i daje jasno do zrozumienia, że to nie jedyna zmiana w słynnym domu mody. Świeża wizja i modyfikacja kierunku rozwoju Gucci obrana przez Michele`a jest widoczna nie tylko w debiutanckich kolekcjach, ale również w strategii marketingowej, a więc i kampanii.

 

Najnowsza sesja reklamująca kolecję to scalenie klimatu retro ze współczesną modą w jeden spójny krajobraz. Proponowane przez projektanta sylwetki osadzone w latach 70. uzyskały dynamikę dzięki przeniesieniu ich na zatłoczoną ulicę czy stację metra. Alessandro Michele w wywiadzie dla Huffington Post przyznał: "Wierzę, że istnieje płynne i organiczne połączenie pomiędzy wybiegiem a ulicą. Moda, zwłaszcza ready-to-wear, to coś prawdziwego, tworzonego na co dzień i dla każdego, aby mógł wyrazić własną kreatywność i indywidualność."


Zdjęcia, autorstwa Glena Luchforda wykonane w Los Angeles, znakomicie oddają charakter jesienno-zimowej kolekcji. Bohaterami kampanii zostali Tessa Charlotte Bruinsma, Tobias Lundh, Lia Pavlova i Sven de Vries. Lubimy!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Gucci | Gucci fall 2015 | Gucci jesień zima 2015 | Gucci kampania 2015 | kampanie jesień zima 2015 | trendy jesień zima 2015 |

podobne artykuły