Logotyp serwisu lamode.info
KATY PERRY DLA ADIDAS ORIGINALS

KATY PERRY DLA ADIDAS ORIGINALS

Piosenkarka Katy Perry dołączyła do grona gwiazd promujących markę Adidas Originals. Zobaczcie, co wokalistka mówi o modzie!

Katy Perry - gwiazda muzyki pop, stawiana dziś na równi z takimi sławami jak Rihanna i Lady Gaga, wzięła udział w tegorocznej kampanii koncernu Adidas, zatytułowanej Adidas Is All In.

 

To, czego Katy szuka w modzie można zawrzeć w jednym słowie: eklektyzm. Piosenkarka tak mówi o swoich modowych inspiracjach:

 

- Szukam mody w kulturze popowej, na pewno, musi być z humorem i przymrużeniem oka. Podpatruję też styl innych kobiet takich jak Bettie Page, czyli jednej z pierwszych pin-up girls oraz ikon mody: Daphne Guinness lub Agyness Deyn. Inspirują mnie także kreskówkowe postaci np. Wonder Woman lub Judy Jetson, czyli córka z Jetsonów. To co noszę musi być z poczuciem humoru, zwracać uwagę, ale jednocześnie być urocze i kobiece – zwierza się piosenkarka.

 

Katy Perry najbardziej przypadła do gustu specjalna kolekcja Adidas Originals by Originals by Jeremy Scott – zachwyciły ją krzykliwe zestawienia wzorów i kolorów, ale najbardziej urzekła ją kostium w deseń frytek. Ubrania te uosabiają także to, z czym wielu fanów kojarzy styl Katy – oryginalność, poczucie humoru, dystans do siebie i kobiecość.

tagi: Katy Perry | Adidas Originals |

podobne artykuły