PL / EN
KATE MOSS W OBIEKTYWIE TERRY'IEGO RICHARDSONA

KATE MOSS W OBIEKTYWIE TERRY'IEGO RICHARDSONA

Zmysłowa i naturalna Kate Moss w obiektywie kontrowersyjnego fotografa Terry'iego Richardsona. Zobaczcie jak wygląda supermodelka!

Kate Moss to niezaprzeczalna ikona mody. W latach 90tych jej kariera była u szczytu. Zaliczano ją do wybranego grona „supermodels”. Imprezowy styl życia i narkotykowe incydenty wzbudzały wiele kontrowersji. Dziś modelka nieco się ustatkowała i, mimo swojego wieku, wciąż inspiruje świat mody. Twarz Kate Moss zawsze była i będzie jedną z najlepiej rozpoznawalnych i cenionych przez magazyny modowe czy fotografów.

 

 

Tym razem pozuje dla równie kontrowersyjnego fotografa Terry'iego Richardsona. Często jego twórczości zarzuca się balansowanie na granicy pornografii. On sam zupełnie się tym nie przejmuje, wciąż z powodzeniem fotografując najbardziej znane twarze showbiznesu.

 

 

Zdjęcia które razem stworzyli wykonane są w czerni i bieli, pełne naturalności i prostoty. Kate prezentuje się na nich świeżo i stylowo. W studiu Terry'iego powstała niewymuszona, miła dla oka sesja.

 

 

Podoba Wam się?  

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Terry Richardson | Kate Moss dla Teryy Richardson | KATE MOSS |

podobne artykuły