Logotyp serwisu lamode.info
KATE MOSS PISZE AUTOBIOGRAFIĘ!

KATE MOSS PISZE AUTOBIOGRAFIĘ!

Ikona stylu i top modelka Kate Moss pisze autobiografię. Fani spodziewają się znaleźć w niej nieujawnione dotąd szczegóły dotyczące, między innymi, narodzin jej córki Lily Grace oraz licznych związków modelki

To wiadomość z ostatniej chwili - brytyjska top modelka i ikona stylu Kate Moss pisze autobiografię! Donosi o tym angielski dziennik The Sun. Ten news zelektryzował fanów modelki na całym świecie - a także może przyprawić takie osoby, jak Johnny Depp czy Pete D'Oherty, o gęsią skórkę. Wiemy dobrze, że Kate nigdy nie była wzorem do naśladowania - a na jej związek z aktorem i brytyjskim muzykiem przypadły najbardziej "szalone" okresy jej życia.

 

Kate bardzo rzadko udziela wywiadów, także zarówno media, jak i sami fani nie do końca wiedzą, jaka właściwie jest i przez co przeszła w swoim życiu - komentuje źródło cytowane przez The Sun - Nigdy nie opowiedziała o narodzinach swojej córeczki Lily Grace, o rozwodzie rodziców czy o licznych związkach, między innymi z Johnny'm Deppem i Pete'm D'Oherty'm. Fani - i zapewne nie tylko oni - bedą się zabijać o tę książkę, a sama Kate zarobi na niej krocie.

 

Podobno do spisania swego życiorysu namówił modelkę jej mąż, rockmen Jamie Hince. Jak donosi brytyjska prasa, frontman zespołu The Kills służy małżonce dobrą radą i z chęcią sczytuje jej teksty. Jedno jest pewne - ta książka trafi na listy bestsellerów!

tagi: Johnny Depp | Pete D'Oherty | Lila Grace | Jamie Hince | gwiazdy | KATE MOSS |

podobne artykuły