PL / EN
KATE MOSS NA OKŁADCE PLAYBOYA

KATE MOSS NA OKŁADCE PLAYBOYA

Plotki okazały się prawdziwe. Z okazji 60. urodzin Playboya, na okładce znanego magazynu pojawi się topmodelka Kate Moss

Zaczęło się od Marilyn Monroe, która w grudniu 1953 roku uśmiechała się z okładki pierwszego numeru Playboya. Po 60. latach od premiery magazynu, przyszedł czas na współczesną ikonę – Kate Moss. Topmodelka, która w tym roku obchodzi swoje 40. urodziny, pojawi się na okładce jubileuszowego numeru Playboya.

 

Plotki o Kate Moss w roli modelki Playboya ujrzały światło dzienne już w czerwcu tego roku. Od niedawna wiemy jednak, że zostały one potwierdzone przez sam magazyn. Moss pojawi się w numerze Playboya na styczeń/luty 2014, a autorami zdjęć do sesji będzie najprawdopodobniej duet Mert & Marcus.

 

„To jest masowa, globalna marka. Potrzebujemy globalnej ikony, żeby to celebrować z odpowiednim rozmachem” – tłumaczy Los Angeles Times, Jimmy Jellinek, producent sesji Playboya. „Mówimy o twarzy Burberry, największej światowej supermodelce na okładce Playboya. Ona jest dla nas perfekcyjną osobą, która otworzy następne 60 lat” – dodaje.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na efekty współpracy.

 

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Playboy | Kate Moss Playboy | Marilyn Monroe | KATE MOSS |

podobne artykuły