Logotyp serwisu lamode.info
ŚLUB KATE MOSS I JAMIE'GO HINCE'A JUŻ DZIŚ - ZDJĘCIE Z PRÓBY GENERALNEJ!

ŚLUB KATE MOSS I JAMIE'GO HINCE'A JUŻ DZIŚ - ZDJĘCIE Z PRÓBY GENERALNEJ!

Kate Moss i Jamie Hince już wkrótce powiedzą sobie „tak”! Wiemy, czyjego projektu będzie suknia ślubna Kate!

Na zdjęcia ze ślubu słynnej top modelki i ikony mody Kate Moss i Jamie Hince’a będziemy musieli pewnie poczekać jakiś czas… W końcu ceremonię będzie miał prawo fotografować jedynie Mario Testino – wielki przyjaciel Kate. Sama ceremonia odbędzie się w Southrop, nieopodal rezydencji top modelki.

 

Udostępniono jednak zdjęcia zrobione w przeddzień ceremonii – zaraz po próbie generalnie. Wśród obecnych gości pojawiły się między innymi Sadie Frost i Alisson Mosheart. Po próbie wszyscy udali się do... pobliskiego pubu. Następnie, państwo młodzi, według tradycji, rozeszli się, by rozpocząć osobiste przygotowania do tej wielkiej chwili.

 

Prawda, że Kate wygląda uroczo? Wiemy już, że kontrowersyjna top modelka wystąpi w sukni projektu samego Johna Galliano, którego Kate broniła, gdy ten został zwolniony z domy mody Dior. Cały świat czeka teraz już tylko na zdjęcia z ceremonii, zadając sobie pytanie - jak będzie wyglądała ta suknia? Wiemy jednak na pewno, że Kate będzie wyglądała rewelacyjnie - pod tym względem jeszcze nas nie zawiodła.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/KATE MOSS I JAMIE HINCE PO PROBIE GENERALNEJ SLUBNEJ CEREMONII/EN_00970691_0282.jpgFot. East News/ Jamie Hince i Kate Moss

tagi: Jamie Hince | gwiazdy | KATE MOSS |

podobne artykuły