PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KATARZYNA SOKOŁOWSKA – ZOOM NA STYL

KATARZYNA SOKOŁOWSKA – ZOOM NA STYL

Bierzemy pod lupę garderobę najsłynniejszej reżyser pokazów mody w Polsce!

Katarzyna Sokołowska - reżyser, choreograf i producent pokazów mody, jurorka programu Top Model, bizneswoman; ulubienica polskich projektantów zawodowo i prywatnie, od wielu sezonów ambasadorka marki Apart, w sezonie wiosna lato 2015 twarz kampanii MMC Studio.

 

Styl Kasi Sokołowskiej

 

Od wielu lat Katarzyna Sokołowska uchodzi za niekwestionowaną ikonę mody - zachwyca niezwykłym wyczuciem stylu, który jest połączeniem nowoczesnych trendów z klasyczną kobiecością. Kocha modę ze wzajemnością, zawsze prezentuje się nienagannie - czy to na czerwonym dywanie, czy na backstage`u pokazu, czy w wydaniu #kasiabezobcasow. To hashtag, który stosuje na swoim profilu na Instagramie, kiedy widzimy ją na zdjęciach w casualowych stylizacjach, najczęściej prywatnie. Jego przeciwieństwem jest hasło #kasianaobcasach - wtedy są to fotografie, na których gwiazda pojawia się w szpilkach i zazwyczaj w sytuacjach zawodowych.

 

Ulubione marki Kasia Sokołowskiej

 

Katarzyna Sokołowska, jak nikt, potrafi łączyć modę ze światowych wybiegów z kolekcjami polskich projektantów. Do jej ulubionych domów mody należą: Victoria Beckham, Gianvitto Rossi, No.21, Jimmy Choo, Dolce&Gabbana, Burberry, Givenchy, Isabel Marant, Chloe, Dries Van Noten czy Rag&Bone. Wśród licznej grupy rodzimych marek, które chętnie nosi Kasia, znalazły się: MMC Studio, Dawid Woliński, Robert Kupisz, BIZUU, Łukasz Jemioł, La Mania, Mariusz Przybylski, Lidia Kalita i 303 Avenue.

 

Zajrzyjcie do galerii i zainspirujcie się stylem Kasi Sokołowskiej!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Katarzyna Sokołowska | stylizacje |

podobne artykuły