PL / EN
KASIA STRUSS W SESJI DLA VOGUE GERMANY

KASIA STRUSS W SESJI DLA VOGUE GERMANY

Czy Vogue Germany przedrukował sesję sprzed dwudziestu lat? Gdyby nie obecność polskiej top modelki we wrześniowym edytorialu niemieckiego Vogue’a można by było tak pomyśleć.

Kasia Struss, która ostatnimi czasy jest obecna w wielu sesjach i kampaniach, pojawiła się również w edytorialu niemieckiej edycji Vogue’a. Gdyby nie było wiadomo, kto znajduje się na zdjęciu, można by pomyśleć, że sesja została przedrukowana z innego magazynu wydanego dwadzieścia lat temu, a modelka jest tylko podobna do naszej rodzimej piękności.

 

Stylizacje są jak wyjęte z żurnala wydanego w latach  90’. Oversizowe płaszcze i spodnie były wtedy popularne zarówno na wybiegach, jak i ulicach. Jeśli przejrzymy sesje sprzed dwudziestu lat, stylizacje będą uderzająco podobne. Zarówno kroje, jak i faktura materiału przywołują wspomnienia mody sprzed dwóch dekad.

 

Również makijaż i fryzura pokrywają się ze estetyką lat 90’. Krótkie, bardzo ciemne włosy są skrzętnie ułożone, a makijaż staranny. Make-up jest dość intensywny, wyraźnie wyróżniają się „kocie oczy”, różowe usta i mocno zarysowane kości policzkowe. Zarówno fryzura, jak i makijaż wyostrzają rysy twarzy modelki.

 

Zobaczcie sesję autorstwa duetu fotograficznego Klaudia Knoepfel & Stefan Indlekofer.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Kasia Struss | Vogue Germany | Vogue |

podobne artykuły