Logotyp serwisu lamode.info
KASIA SMOLIŃSKA DLA MARKI DIVA

KASIA SMOLIŃSKA DLA MARKI DIVA

Kasia Smolińska, uczestniczka programu Top Model. Zostań modelką w sesji dla australijskiej marki Diva.

Na polskim rynku biżuteryjnym pojawiła się Diva - marka, łącząca w sobie energię, oryginalność i styl. Australijski brand zaprosił uczestniczkę programu Top Model. Zostań modelką, Kasię Smolińską, do udziału w pierwszej polskiej sesji zdjęciowej na potrzeby salonów firmy.

 

- Zdecydowaliśmy się na współpracę z Kasią, bo Diva to marka dla kobiet młodych, lubiących zabawę ze stylizacją. Kasia to dziewczyna, która stawia czoła wyzwaniom, a swoje marzenia realizuję z wielką siłą i energią - mówi Michelle Bohn. Kasię w biżuterii Diva możemy oglądać od marca w sklepach Diva. Podczas sesji Kasia Smolińska miała na sobie 5 najnowszych kolekcji biżuterii tej marki, a w każdej zaprezentowała zupełnie inny wizerunek – od dziewczęcego aż po zalotnie kobiecy. 

 

Biżuteria Diva jest bardzo popularna wśród gwiazd – cenią ją sobie między innymi Nicole Richie, Kim Kardashian i Fergie. Kolekcję na sezon wiosna-lato 2011 zatytułowano Tequila – jest słoneczna, utrzymana w najmodniejszych odcieniach pomarańczy i koralu. Idealnie uzupełnia stylizacje boho, jak i glamour.

 

W galerii znajdziecie zdjęcia z backstage'u sesji Kasi Smolińskiej!

 

tl_files/moda zagraniczna/marki/KASIA SMOLINSKA DLA MARKI DIVA/w tekst.jpg

fot. materiały prasowe

 

tagi: marka | Diva | Kasia Smolińska |

podobne artykuły