PL / EN
KASIA JUJECZKA W MARIE CLAIRE ITALY W OBIEKTYWIE MARCINA TYSZKI

KASIA JUJECZKA W MARIE CLAIRE ITALY W OBIEKTYWIE MARCINA TYSZKI

Zobaczcie kolejną sesję wschodzącej gwiazdy modelingu!

Kasia Jujeczka idzie jak burza! Tym razem możemy ją podziwiać w sesji Marcina Tyszki w Marie Claire Italy. Poznajcie szczegóły!

 

New Elegance” to tytuł majowego edytoriala włoskiej edycji Marie Claire, której główną bohaterką została podopieczna agencji AS Management – Kasia Jujeczka. Za obiektywem stanął Marcin Tyszka, który zadbał o niezwykle klimatyczne ujęcia w mistrzowski sposób ukazujące zarówno piękno modelki, ale i eksponujące projekty. Do zobrazowania pojęcia „nowej elegancji” stylistka Belén Casadevall wybrała kolekcje takich domów mody, jak Chanel, Dior, Marni, Fendi, Versace, Acne Studios, Blumarine, Anthony Vaccarello, Salvatore Ferragamo czy Jil Sander.

 

Nowoczesne pojmowanie szyku zakłada nie tylko konkretną garderobę, ale również fryzury i wizaż. Federico Ghezzi wybrał dla modelki pofalowane włosy w kontrolowanym nieładzie, z kolei Dariia Day zaproponowała bardzo mocny makijaż oczu – trzeba przyznać, że czarne grube kreski są bardzo odważne i awangardowe, z pewnością nie na co dzień, ale robią wrażenie. Jak też cała sesja – jesteśmy na tak! 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Kasia Jujeczka | Marie Claire | Marcin Tyszka | AS Management | modelki |

podobne artykuły