PL / EN
KAROLINA WĄŻ W KAMPANII BY INSOMNIA JESIEŃ ZIMA 2016

KAROLINA WĄŻ W KAMPANII BY INSOMNIA JESIEŃ ZIMA 2016

Aż chce się wejść w nowy sezon!

Karolina Wąż, podopieczna New Age Models, która przed kilkoma laty szturmem wzięła wybiegi największych domów mody, (wystarczy wspomnieć Marca Jacobsa, Just Cavalli czy BCBG, których pokazy otwierała), nie zwalnia tempa.

 

Nie tak dawno pisaliśmy o ciekawym kolorystycznie edytorialu w Instyle Germany z udziałem modelki, a dziś przyglądamy się Karolinie w realizacji dla marki by Insomnia.

 

Nastrojowa sesja zrealizowana została w pięknych okolicznościach przyrody; jesienno zimowa kolekcja by Insomnia sportretowana jest w ostatnich promieniach letniego słońca, ale w wyczuwalnej jesiennej aurze.

 

Oparte na szarościach, zieleniach, melanżach i typowych dla tej pory roku żółcieniach skomponowane przez Martę Kalinowską stylizacje bardzo plastycznie wpisują się w uwiecznioną przez Bartka Wieczorka naturę. Chropowate skały, na tle których modelka pozuje, doskonale eksponują miękkość tkaniny, z której odszyty został płaszcz, a zielony kombinezon świetnie prezentuje się na tle odbijającego się w tafli wody lasu.

 

Nastrojowa, ciepła sesja pokazuje jesień z najpiękniejszym ujęciu, taką, jaką lubimy. 

 

MATERIALS_2016/MODA_POLSKA/MARKI/KAROLINA WAZ W KAMPANII BY INSOMNIA JESIEN ZIMA 2016/2.jpg

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Karolina Wąż | New Age Models | by Insomnia | kampania | Bartek Wieczorek |

podobne artykuły