PL / EN
KARL LAGERFELD PONOWNIE REŻYSEREM!

KARL LAGERFELD PONOWNIE REŻYSEREM!

Wszechstronny projektant po raz kolejny wcielił się w rolę reżysera! 10. grudnia światło dzienne ujrzy jego nowy film pt. ”Return”. Sprawdźcie szczegóły!

Karl Lagerfeld ponownie w roli reżysera! Jego ostatnie dzieło „Once Upon a Time, w którym to Keira Knightley wcieliła się w rolę Coco Chanel, opowiadało o czarnobiałych początkach kariery legendarnej projektantki. Wtedy to, od chwili, gdy do sieci przedostała się wiadomość o angażu słynnej aktorki do krótkometrażowego filmu autorstwa wszechstronnego Karla Lagerfelda, świat mody wstrzymywał oddech w oczekiwaniu na premierę obrazu.

 

 

Teraz Lagerfeld postanowił stworzyć nowy film dla Chanel pt.”Return”. 30 minutowa produkcja będzie dotyczyła wielkiego powrotu Gabrielle „Coco” Chanel do „łask” świata mody. Fabuła skupia się głównie na prezentacji kolekcji, która miała miejsce w 1954roku – na tym jak wpłynęła ona na wizerunek marki. Kolekcji, która była powszechnie wyśmiewana przez francuską prasę.

 

 

 

Napięcie dodatkowo spotęgował świetnie zmontowany trailer (zobaczycie go poniżej), urzekający czarem minionych lat i bardzo naturalistyczną sposobem gry, zaś do 10 grudnia – czyli daty światowej premiery klipu – Return nie schodzi z ust wszystkich miłośników mody. Po raz pierwszy pełne 30 minut najświeższego dzieła Lagerfelda zostanie zaprezentowane w Dallas, poprzedzając pokaz  Chanel Metiers d'art.

 

 

 

Tym razem w postać Coco wcieli się aktorka Garaldine Chaplin, muza Chanel Amanda Harlech zagra postać redaktorki Vogue Bettiny Ballard, zaś Ruppert Evert będzie amerykańskim dziennikarzem.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu filmowego Return.

 

 

źródło: youtube.com

 

 

 


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Karl Lagerfeld film | Return | Karl Lagerfeld Return | Karl Lagerfeld | Coco Chanel |

podobne artykuły