PL / EN
Kånken Me: Plecak Kånken, który możesz spersonalizować

Kånken Me: Plecak Kånken, który możesz spersonalizować

Spersonalizuj swój ulubiony plecak!

 

Fjällräven prezentuje Kånken Me – ten sam kultowy plecak, ale z możliwością wyboru kolorów jego poszczególnych części.

Fenomen plecaka Kånken

Od od czasu, gdy w 1978 roku plecak Kånken pojawił się w ofercie dla szwedzkich uczniów, minęło wiele lat. Kånken stał się marką znaną i cenioną przez ludzi w każdym wieku i z różnych środowisk na całym świecie. A jednak zasadniczo pozostał taki sam. Ponadczasowy design plecaka nie przestał być modny. Uparcie odmawia podporządkowania się przemijającym trendom i stylom, wyróżniając się uniwersalnym wzornictwem, trwałością i prostą funkcjonalnością.

Obecnie Kånken jest dostępny w większej liczbie kolorów, rozmiarów i modeli oraz jest lubianym i osobistym towarzyszem w codziennym życiu. Ogromna społeczność użytkowników plecaka wykorzystuje go do noszenia wszystkiego, od wielkich planów na przyszłość po śniadaniówki, w imponujący sposób personalizując go za pomocą naklejek, spinek, naszywek, a nawet haftów, następnie go fotografując, rysując i dzieląc się swoją pomysłowością ze światem.

 

Społeczność Kånken (fot. materiały prasowe)

Jeden Kånken – nieskończona liczba kombinacji

Kånken Me to nowa platforma Fjällräven, która oferuje fanom Kånkena możliwość kreatywnego i jeszcze większego spersonalizowania ulubionego plecaka, by mogli wyrazić swoją kolorową osobowość, dopasować go do ulubionej kurtki lub po prostu poimprowizować. Mając do wyboru 14 kolorów i 15 elementów z możliwością personalizacji, konfigurator online zapewnia nieskończoną liczbę kombinacji, co sprawia, że spotkanie kogoś z takim samym plecakiem jest praktycznie niemożliwe.

Kreatywność to rzecz bardzo osobista, dzięki czemu Kånken Me może być zupełnie wyjątkowy, jak jego właściciel, a za pomocą linku, który można udostępniać, projekt nowego plecaka może powstawać w kreatywnej współpracy z przyjaciółmi.

Platforma rozpocznie działanie od ograniczonej liczby 1000 plecaków tygodniowo (500 w Europie i 500 w Ameryce Północnej), przy czym co tydzień będą pojawiać się nowe projekty Kånken Me, które będą gotowe do personalizacji.

 

Zaprojektuj swój nowy plecak Kånken za pomocą nowego, intuicyjnego konfiguratora Fjällräven
(fot. materiały prasowe)

Kånken Me to nasz wyraz uznania dla globalnej społeczności za jej kreatywność w używaniu naszego plecaka jako płótna do autoekspresji – stwierdza Henrik Andersson, Global Creative Director we Fjällräven. – Konfigurator oferuje ogromną liczbę kombinacji, umożliwiając użytkownikom stworzenie własnego, niepowtarzalnego projektu... a wszystko to w łatwy i przyjemny sposób.

Po stworzeniu i przesłaniu projektu przez konfigurator, Fjällräven wykona każdy egzemplarz Kånken Me na zamówienie i wyśle go do nowego właściciela w ciągu 3 do 4 tygodni.

Kånken Me będzie dostępny od 18 października 2021 r. Zapraszamy na stronę kankenme.fjrvn.com, dzięki której można uzyskać wcześniejszy dostęp do konfiguratora oraz być na bieżąco z najnowszymi informacjami o platformie i nowymi funkcjonalnościami. 

Personalizowany plecak Kånken (fot. materiały prasowe)

Historia Kånken

Plecak Kånken powstał w 1978 roku jako praktyczne rozwiązanie palącego problemu. Coraz więcej Szwedów – nie tylko dorosłych, ale również dzieci – cierpiało na dokuczliwe bóle pleców. Założyciel firmy Fjällräven - Ake Nordin - postanowił znaleźć sposób na poprawę sytuacji. Tak powstał Kånken – prosty plecak mieszczący dwa segregatory A4 i piórnik, który sprawił, że noszenie szkolnych niezbędników stało się prostsze i wygodniejsze.

Na przestrzeni lat Kånken zyskał na różnorodności – występuje w wielu wersjach kolorystycznych, kilku rozmiarach i wersjach z różnych materiałów (na przykład model Re- Kånken wykonano z przetworzonych plastikowych butelek, Kånken Re-Wool – z wełny z recyklingu, a Kånken Art. został zaprojektowany przez szwedzkich artystów). Jednak jego charakterystyczny kształt i prosta estetyka nie uległy zmianie. Właśnie te ponadczasowe cechy oraz wyjątkowa historia powstania zapewniły plecakowi Kånken niezwykłą podróż z Örnsköldsvik w północnej Szwecji do praktycznie każdego zakątka świata. Funkcjonalny szkolny tornister szybko stał się globalnym towarzyszem podróży dla ludzi o różnych stylach życia i różnych zainteresowaniach, będąc jednocześnie uosobieniem światowego sukcesu.

Dziś Kånken to coś więcej niż tylko zwykły plecak. To przedłużenie osobowości jego właściciela. Jest fotografowany, personalizowany za pomocą przypinek, naszywek, a nawet haftów. Jest obiektem przedstawianym w sztuce i używany jako dodatek do stylizacji. A wszystko to przy jednoczesnym niezawodnym spełnianiu swojego głównego zadania: wygodnego noszenia niezbędnych rzeczy.

Możliwości personalizacji plecaka Kånken Me (fot. materiały prasowe) 

 

 

 

Artykuł sponsorowany

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Fjällräven | dodatki |

podobne artykuły