PL / EN
KAMPANIA - TOMMY HILFIGER

KAMPANIA - TOMMY HILFIGER

Amerykański styl życia i obyczajowość w wydaniu rodziny "Hilfilger'ów"

Kampania Tommy Hilfiger na ten sezon nosi tytuł „Meet the Hilfigers” i przedstawia dużą amerykańską rodzinę. Zobacz koniecznie!

 

„Meet the Hilfiger’s” w pomysłowy i dowcipny sposób łączy obyczajowość i amerykański styl życia z ponadczasowymi ubraniami Hilfiger'a. Amerykańska rodzina to nie tylko rodzice i dzieci, ale również studenci z wymiany, przyjaciele i dalsi krewni.

 

Rodzinę Hilifiger'ów podpatrujemy na pikniku  - ich ubrania nawiązują do anglosaskiej estetyki - pojawia się krata, tweed, sztruks, nieśmiertelny dżins. Kolory to oczywiście kamelowy beż oraz brązy, czerwień, granat, jasny błękit, ciemna zieleń i szarość. Jest luksusowo i elegancko, ale wciąż na luzie. Amerykański, sportowy styl jest bardzo rozpoznawalny i Hilfiger nie boi się nim inspirować: bluzy i swetry z college’ów są tego najlepszym przykładem.

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/KAMPANIA - TOMMY HILFIGER/WSW_GL_02_FW10.jpgfot. materiały prasowe Tommy Hilfiger

 

Cechą charakterystyczną marki Tommy Hilfiger są konsekwentne projekty - niezależne od zmieniającej się mody oraz ponadczasowa sportowa elegancja. To one zapewniły marce wierną klientelę, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23