PL / EN
KAMPANIA REKLAMOWA KOLEKCJI BIZUU NA WIOSNĘ LATO 2012 – JUŻ JEST!

KAMPANIA REKLAMOWA KOLEKCJI BIZUU NA WIOSNĘ LATO 2012 – JUŻ JEST!

Falbany, wyszywane koralikami opaski, wysokie obcasy, to tylko niektóre elementy pochodzące z wiosennej kampanii reklamowej polskiej marki Bizuu „Sensus Ad Adfectus". Musisz obejrzeć te zdjęcia!

Akcja dzieje się na kręgielni, dwie młode dziewczyny, Ania i Anastazja, ubrane w sukienki pochodzące z najnowszej kolekcji Bizuu na wiosnę lato 2012 ustawiają się do zdjęć. Czerń miesza się z bielą, falbany z koralikami, wełna z jedwabiem, sztucznym futrem i koronką. Modelki z krzykliwie natapirowanymi włosami, o które zadbał Krzysztof Nawrot, i przydymionymi oczami, robota Sławki Sadowskiej, umiejętnie pozują przed obiektywem. Fotografuje je Szymon Brodziak, który po raz kolejny współpracuje z siostrami Blanką Jordan i Zuzanną Wachowiak, projektującymi pod marką Bizuu.

 

W powietrzu czuć powiew świeżości, tłamszonej do tej pory przez zimowe mrozy. Kiedy pada pierwsze ujęcie wszyscy na planie wiedzą już, że wraz z nową kolekcją Bizuu budzi się wiosna. W ubraniach z łatwością można odnaleźć sprytne połączenie dziewczęcego uroku i świadomej kobiecości. Subtelne i wysublimowane pozy modelek idealnie współgrają z delikatnym jedwabiem i cienką wełną w stylu Chanel, z których wykonane są kreacje Bizuu. Gdy na plan zdjęciowy wchodzą sztuczne futra, koronki i ortalion nie ma wątpliwości, że będzie trochę pikantnie. Fotograf robi ostatnie ujęcie. Efekt – intrygująca, czarno-biała kampania reklamowa najnowszej kolekcji Bizuu wiosna-lato 2012, w której główną rolę zagrały zmysłowa elegancja i emocjonująca klasyka.    

 

Zapraszamy do galerii!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: trendy wiosna lato 2012 | Szymon Brodziak | bizuu |

podobne artykuły