PL / EN
KAMPANIA MARKI FRIENDS WITH BENEFITS NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

KAMPANIA MARKI FRIENDS WITH BENEFITS NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

Piękna złota jesień to idealny czas na ostatnie plenerowe spotkania z przyjaciółmi, dlatego modele w kampanii poznańskiej marki Friend with Benefits cieszą się ostatnimi promykami słońca. Zobaczcie zdjęcia autorstwa Łukasza Dziewica!

Marka Friend with Benefits powstała z połączenia przyjaźni i interesów. To już trzecia z kolei kolekcja poznańskich projektantek, jednak w tym sezonie nastąpiła pewna odmiana – również panowie znajdą wśród rzeczy brandu coś dla siebie.

 

Kolekcja ma typowo jesienną kolorystykę – szarość i czerń przeplatają się z najmodniejszymi kolorami – bordem, butelkową zielenią i musztardową żółcią. Pośród rzeczy nie zabrakło kapitalnych parek, które poznaliśmy w poprzedniej kolekcji. Kurtki na jesień zmieniły kolorystykę i znajdziemy je zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Rzeczy z najnowszej kolekcji idealnie sprawdzą się w miejskich stylizacjach i będą ciekawym i oryginalnym dopełnieniem naszej garderoby. Dla pań, które preferują bardziej eleganckie stylizacje zostały stworzone jedwabne koszule, które można nosić na dwa sposoby oraz dzianinowe spodnie z baskinką.

 

Kampania jest niezwykle radosna. Modelki i model wyglądają na paczkę przyjaciół, którzy korzystają uroków ostatnich słonecznych dni – rzucają się liśćmi, jeżdżą na rowerze i dobrze się bawią. Na zdjęciach możemy zobaczyć Olę Kuligowską (D’Vision), Julię (UNCOVER Models) oraz Krzyśka (GAGA Models). Autorem sesji jest fotograf, Łukasz Dziewic.


Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

 

Kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym shwrm.pl.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Friends with Benefits | Łukasz Dziewic | Ola Kuligowska | shwrm.pl |

podobne artykuły