PL / EN
KAMPANIA DOLCE & GABBANA JESIEŃ ZIMA 2014/15 - ZACZAROWANA SYCYLIA - ZDJĘCIA I WIDEO

KAMPANIA DOLCE & GABBANA JESIEŃ ZIMA 2014/15 - ZACZAROWANA SYCYLIA - ZDJĘCIA I WIDEO

Duet Dolce&Gabbana przyzwyczaił nas już do żywiołowych, tętniących życiem kampanii. Nie inaczej jest też w przypadku najnowszej sesji wzierunkowej na sezon jesień zima 2014. Zobaczcie zdjęcia i wideo!

„Zaczarowana Sycylia” to tytuł, jaki nadali swojej jesienno-zimowej kolekcji Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Dominują w niej baśniowe, bogato zdobione peleryny, damskie wersje strojów Robin Hooda, sukienki i płaszcze wyszywane wizerunkami leśnych zwierząt – lisów i sów – oraz kolorowych kwiatów. Zupełnie tak, jakby kobieta Dolce&Gabbana zasnęła i trafiła do baśniowego, zaczarowanego lasu.

 

Najnowsza kampania włoskiego duetu nie tyle co odzwierciedla klimat kolekcji, co nawet go wzmacnia. Domenico Dolce sfotografował jej charakterystyczne elementy w otoczeniu mrocznego lasu, który natychmiast przywodzi na myśl te z opowieści i bajek dla dzieci.

 

Pozytywnym zaskoczeniem jest również obsada, bo oprócz współpracującej z projektantami od dłuższego czasu Bianci Balti, postanowili oni zaangażować do swojej najnowszej kampanii Claudię Schiffer, jedną z ikon modelingu lat 90. Towarzyszą im Vittoria Cereti, Nastya Sten, Kate Bogucharskaia i Eva Berzina.

 

Co uważacie o Claudii Schiffer w kampanii Dolce & Gabbana? My jesteśmy zachwyceni!

 

Zobaczie nowe wideo promujące kampanię! 

 

 

 

źródło: youtube.com

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Dolce&Gabbana | Domenico Dolce | Stefano Gabbana | Claudia Schiffer | Bianca Balti | kampania jesień zima 2014 |

podobne artykuły