PL / EN
KAMPANIA DIANE VON FURSTENBERG DLA ROXY – VIDEO I ZDJĘCIA

KAMPANIA DIANE VON FURSTENBERG DLA ROXY – VIDEO I ZDJĘCIA

Zobaczcie niesamowitą kolekcję „DVF loves Roxy”, która powstała przy współpracy nowojorskiej projektantki uważanej za amerykańską ikonę mody i surfersko-snowboardowej marki.

Już w zeszłym roku pisaliśmy o planowanej kolaboracji Diane von Furstenberg i Roxy. Nowojorska projektantka uważana za amerykańską ikonę mody i surfersko-snowboardowa marka połączyły siły by stworzyć wyjątkową kolekcję strojów kąpielowych oraz akcesoriów plażowych na sezon lato 2013. Limitowana linia nosi nazwę „DVF loves Roxy”. Dzis prezentujemy video promujące kampanię oraz sesję zdjęciową.

 

 

Kolekcja łączy w sobie odważne, charakterystyczne dla Diane von Furstenberg printy i klasyczne, geometryczne sylwetki ROXY inspirowane latami 70. Co więcej, cała kampania jest nie tylko prezentacją najnowszej kolekcji, ale także walką o równouprawnienie kobiet. "Jesteśmy bardzo szczęśliwi nawiązaniem współpracy z Diane von Furstenberg, i wierzymy, że nasza kampania trafi także do dziewczyn ROXY. Ideą linii jest zmotywowanie kobiet do aktywności na plaży, pragniemy aby czuły się wolne – surfowały i cieszyły się morzem" - komentuje współpracę Kat Fahey, marketing manager Roxy Australia.

 

 

 

 żródło: youtube.com

 


Kolekcję kupicie w wybranych butikach DVF i sklepach Roxy na całym świecie, oraz online, na roxy.com. Ceny wahają się od 38 dol. do 88 dol.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Diane von Furstenberg | Roxy | DVF loves Roxy | kostiumy kąpielowe | kolekcja Roxy 2013 |

podobne artykuły