PL / EN
SIMPLE CREATIVE PRODUCTS - LIMITOWANA KOLEKCJA DRESS PARTY

SIMPLE CREATIVE PRODUCTS - LIMITOWANA KOLEKCJA DRESS PARTY

Koktajlowy outfit, idealny na przyjęcie w lecie, prosto od polskiej marki Simple Creative Products, w specjalnej, limitowanej kolekcji Dress Party. Zobaczcie koniecznie!

Simple Creative Products to marka, która lubi zaskakiwać. Niedawno pisaliśmy o kolekcji na wiosnę lato 2013. Projekty te były kwintesencja stylu lat 60 – tych z nutą nowoczesności.

 

 

Projektantka Lidia Kalita podążając tą samą ścieżką inspiracji, prezentuje limitowaną kolekcję Dress Party. Cyklicznie pojawia się mini seria Simple Creative Products, w której zazwyczaj przeważają sukienki. Tak też jest i tym razem, chociaż w skład kolekcji wchodzi ponad sto modeli, bardziej związanych ze stylistyką słonecznego Palm Beach.

 

 

Co wyróżnia kolekcję? Na pewno mocnym jej atutem jest dobór kolorów. Zobaczymy w niej całą gamę odcieni różu: od niewinnego, pudrowego po intensywny, fluorescencyjny. Materiały pokryte są ciekawymi wzorami: zalotnymi kropkami, czy florystycznymi akcentami. Godnym zwrócenia uwagi elementem jest przetransformowana wersja baseballówka, która straciła sportowy charakter poprzez skrócenie rękawów i zastosowanie żakardowej tkaniny. Świetnie prezentuje się z sukienką z tego samego materiału.

 

 

Czy kolekcja Dress Party, to Waszym zdaniem dobry wybór na tę wiosnę? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Simple Creative Products | Simple Creative Products Dress Party | Simple Creative Products wiosna lato 2013 | LIDIA KALITA |

podobne artykuły