PL / EN
KAMILA ROGULSKA – NEW FACE Z AGENCJI NEW AGE MODELS

KAMILA ROGULSKA – NEW FACE Z AGENCJI NEW AGE MODELS

Poznajcie nowe odkrycie prestiżowej agencji!

Kamila Rogulska, młodziutka uczennica gimnazjum w Koninie reprezentowana przez warszawską agencję New Age Models, jest niezwykle dojrzała jak na swój wiek. Nie tylko ma konkretne plany dotyczące swej zawodowej przyszłości, ale też może się pochwalić niezwykłą i raczej niespotykaną wśród rówieśników determinacją.

 

Nieustanne szlifowanie warsztatu modelki, a także wprawianie się przed obiektywem przynosi plony – na wakacje Kamila planuje wyjazd do Japonii, zaś duże zainteresowanie ze strony międzynarodowych agencji każe spodziewać się coraz ciekawszych realizacji i coraz bardziej znaczących sukcesów.

 

Dodatkowym wsparciem i gwarantem powodzenia w modelingu jest na pewno wsparcie rodziców, którzy nie tylko towarzyszą córce w trakcie castingów, ale też są prawdziwą ostoją i stoją murem za nabierającą odwagi i wiatru w żagle debiutantką.

 

Delikatna słowiańska uroda, wyjątkowa świeżość i naturalność w połączeniu z idealnymi kształtami to mocne atuty Kamili. Po pierwszych testach mamy ochotę na więcej!

 

Jeśli tak jak Kamili, która została zeskautowana przez headhunterów z New Age Models w trakcie wakacji, marzy się Wam dołączenie do teamu tej prestiżowej agencji, 20 stycznia br. na terenie Galerii Krakowskiej przy ul. Pawiej 5 w Krakowie (szczegóły tutaj) odbędzie się casting! Nie pozwólcie, by wielka kariera Was ominęła, weźcie przyszłość w swoje ręce!

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Kamila Rogulska | New Age Models | new face |

podobne artykuły