PL / EN
GOSIA BACZYŃSKA – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

GOSIA BACZYŃSKA – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

Zobaczcie Martę Dyks w najpiękniejszej kampanii sezonu!

Kampania wiosenno-letniej kolekcji Gosi Baczyńskiej to swoisty pean na cześć ulubionych motywów projektantki. Gra przeciwieństwami kolorystycznymi i budowanie napięcia poprzez zestawienie kontrastów formalnych (zabudowane fasony odszyte z przezroczystych tkanin, delikatne koronki wykończone futerkiem czy cekiny pojawiające się na tiulach w pęknięciu spódnicy) znajdują odzwierciedlenie w postaci romantycznej, subtelnej acz uwodzącej, sesji.

 

Za obiektywem staje Mateusz Stankiewicz, który w dwóch ujęciach – studyjnym i outdoroowym - portretuje najnowszą propozycję projektantki.

 

Część kolekcji, w której głównym motywem są wspomniane koronki i przezroczystości fotograf ukazuje spowitą różem, eteryczną, w półcieniu. Ta zaś, która oparta jest na ostrych cięciach i zdecydowanych kontrastach i która ukazuje ostrzejsze oblicze wiosennej propozycji, zostaje analogicznie sportretowana - ze światłem lampy, częściowo w monochromatycznych ujęciach.

 

Całość układa się w spójną wizję inspirowaną legendami i mitami, zaprezentowaną w ultranowoczesnej wersji przez fantastyczną, w tej sesji eteryczną Martę Dyks. Jesteśmy urzeczeni! 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: kampania | wiosna lato 2017 | MARTA DYKS | GOSIA BACZYŃSKA |

podobne artykuły