PL / EN
JULIA PODLASZEWSKA W SESJI DLA ODALISQUE MAGAZINE

JULIA PODLASZEWSKA W SESJI DLA ODALISQUE MAGAZINE

Polskie modelki górą!

Polskie modelki nie próżnują. Wiele z nich jest w tej chwili w Nowym Jorku albo przygotowuje się do wyjazdu do jednej ze stolic, w których odbywają się tygodnie mody, podczas gdy inne pozostając poza rytmem fashion weeków realizują równie ciekawe zlecenia lokalnie.

 

Julia Podlaszewska, reprezentowana przez agencję New Age Models dwa dni temu zadebiutowała na wybiegu u A Detacher. Marka o polskich korzeniach – jej założycielka Monika Kowalska urodziła się w Polsce, w oficjalnym kalendarzu NYFW pokazała eklektyczną kolekcję bazującą na warstwach. Julia zaprezentowała się w dwóch lookach: czerwonym ażurowym kombinezonie  zestawionym z pasiastą marynarką oraz ażurowym topie skomponowanym z granatową spódnicą i niebieskim cienkim szalem.

 

Dziś przyglądamy się modelce w pięknej realizacji dla online'owego magazynu o modzie Odalisque. W dynamicznej, ładnie skomponowanej kolorystycznie sesji modelka prezentuje się w stylizacjach przygotowanych przez Kawa H Pour. Za aparatem staje specjalizujący się w fotografii mody John Gripenholm. Lubimy!

 

video

DIOR JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Julia Podlaszewska | John Gripenholm | Odalisque Magazine | Kawa H Pour |

podobne artykuły