PL / EN
JOAN SMALLS NUMEREM 1 WŚRÓD TOP MODELEK

JOAN SMALLS NUMEREM 1 WŚRÓD TOP MODELEK

Rewolucja w rankingu Top 50 Women portalu Models.comJoan Smalls zastępuje Larę Stone na pierwszym miejscu. Twarz Calvin Klein, a wraz z nią Anja Rubik i Natasha Poly zyskują status „ikon”. Dowiedz się więcej!

Już od jakiegoś czasu mówiło się o potrzebie radykalnej roszady na szczycie rankingu Top 50 Women – zestawienia określającego status top modelek w przemyśle modowym, przede wszystkim na podstawie kampanii i edytoriali, w których modelki biorą udział. Długoletnim numerem jeden była dotąd Lara Stone – teraz jednak mamy nową królową, a jest nią Portorykanka Joan Smalls. Lara Stone zyskała status ikony.

 

Zmiany zaszły również na dalszych pozycjach – z rankingu „wypadły” Natasha Poly i Anja Rubik, dołączając do Lary Stone na liście ikon, gdzie spotkały się z innymi koleżankami – Małgosią Belą, Darią Werbowy, Karen Elson, Isabeli Fontana i Natalią Vodianovą. Powstała też jeszcze jedna lista – The Supers – na niej znalazły się modelki-celebrytki, takie jak Kate Moss (dotąd zaliczana do ikon), Naomi Campbell, Heidi Klum, Gisele Bündchen, Claudia Schiffer, Christy Turlington czy Adriana Lima.

 

Pierwsza piątka to zatem, kolejno, Joan Smalls, Karlie Kloss, Arizona Muse, Australijka Abbey Lee Kershaw i Chinka Liu Wen. O parę oczek w dół spadły Freja Beha Erichsen (obecnie na 13. miejscu), Kasia Struss (16. miejsce), Monika Jac Jagaciak (17.miejsce, ex aequo z Fridą Gustavsson ) a także Zuza Bijoch, typowana jako kolejna polska gwiazda (26.miejsce).

 

Zmiany są faktycznie radykalne – czy zgadzacie się z werdyktem? 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Joan Smalls | Natasha Poly | Models.com | Top 50 Women | Anja Rubik |

podobne artykuły