PL / EN
JESIENNY TREND BOOK MYSIA 3

JESIENNY TREND BOOK MYSIA 3

Sprawdźcie jakie tendencje na jesień 2013 concept store MYSIA 3 uznał za dominujące w nadchodzącym sezonie.

Mysia 3 to jedno z najmodniejszych miejsc na mapie stolicy, łączące w sobie świat mody, sztuki i designu. To tu znajdziemy takie marki jak m.in. Take a NAP oraz NAP CONCEPT STORE, Universal Clothing Company, COS, UEG, My Paris Mellow Yellow, Sperry Top - Sider, COOKie/Kowalski, Berries&Co oraz  NYCity z bielizną  Elle McPherson, HankyPanky i DKNY.

 

 

Z okazji nadejścia nowego sezonu concept handlowy przedstawia jesienny trend book z produktami dostępnymi w butikach na Mysiej, w którym to znajdziemy trzy główne must have. Pierwszy to Black Classic – mała czarna chyba nigdy nie odejdzie do lamusa, a czarne akcesoria, buty i torebki to klasyki, które każdy powinien posiadać w swojej garderobie. Minimalismforma i prostota grają tu pierwsze skrzypce. Kolor nie ma  większego znaczenia, lecz projektanci bardziej kierują się ku tym stonowanym barwom, m.in. wszelkie odcienie beżu i bieli oraz szarości. Najmocniejszym akcentem w danym zestawieniu trendów jest zdecydowanie Autumn Colours. Tu nareszcie dojrzymy żywe barwy. Królować będzie zieleń oraz wszelkie odcienie brązu i pomarańczu.

 

 

Trendy na jesień 2013 według concept store Mysia 3 podkreślają, że dziś liczy się indywidualizm. Liczy się look budowany na neutralnej bazie, podkreślony oryginalnymi dodatkami!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Mysia 3 | trendy jesień 2013 | trend book Mysia 3 | must have 2013 | jesień 2013 trendy Mysia 3 |

podobne artykuły