Logotyp serwisu lamode.info
JEANSOWY BLUES – TRENDY WIOSNA-LATO 2011

JEANSOWY BLUES – TRENDY WIOSNA-LATO 2011

Denim to materiał, który nigdy się nie zestarzeje – to mundur naszych czasów. Jak nosić go w nadchodzącym wiosenno-letnim sezonie?

W tym roku jeans nosimy totalnie – od stóp do głów. Nieco kiczowato, z przymrużeniem oka – możemy nawiązać do stylizacji kowbojskich. Inspiracje? Jeans w wersji amerykańskiej – jasnoniebieski lub sprany, niemal biały (Just Cavalli), w fasonach z lat 90-tych – obszernych tunikach (Stella McCartney), lub w klimacie lat 70-tych (Derek Lam).

 

Nowinki tego sezonu są takie, że raczej rezygnujemy z rurek na rzecz dzwonów i szwedów (niech inspiracją dla Was będa kolekcje stworzone przez Topshop i River Island). Choć najmodniejszy jest total look, możemy połączyc denim z wzorami retro, jak kratka (D&G) czy psychodeliczne motywy kwiatowe, które pojawiły się u Emilio Pucci i w kolekcjach H&M.

 

Tej wiosny, jeśli tylko na to pozwolimy, zapanuje prawdziwie jeansowy zawrót głowy!

 

tl_files/trendy/z wybiegu/BLUE JEANS SS 2011/sui,justcavalli,dereklam,stella.jpgfot. East News (Anna Sui, Just Cavalli, Derek Lam, Stella McCartney)

 

tl_files/trendy/z wybiegu/BLUE JEANS SS 2011/celine,dereklam,stella,sui.jpgfot. East News (Celine, Derek Lam, Stella McCartney, Anna Sui)

tagi: wiosna-lato 2011 | TRENDY |

podobne artykuły