PL / EN
JAK UROZMAICIĆ STYLIZACJĘ O OPASKĘ

JAK UROZMAICIĆ STYLIZACJĘ O OPASKĘ

Z perłami w romantycznym klimacie i złote, zainspirowane skarbami Egiptu. 

Z perłami, w stylu egipskim oraz a'la turban - zobaczcie, jak nosić opaski do włosów, by urozmaicić swoje outfity o ultra dziewczęcy dodatek!

OPASKI NA WŁOSY – TRENDY 2019

W tym sezonie jednym z najgorętszych trendów w sferze akcesoriów są opaski do włosów. Pojawiają się w wersji minimalistycznej, gładkiej i czarnej, które nosimy z wysokim kokiem na wzór baletnic. Na sklepowych półkach znajdziecie także biżuteryjne projekty, posypane szlachetnymi perłami. Takie akcesoria sprawią, że Wasz look zyska romantyczny i eteryczny klimat. Nowość stanowią złote opaski zainspirowane starożytnym Egiptem oraz warianty a’la wianki podpatrzone u meksykańskiej malarki, Fridy Kahlo.

Opaska do włosów - stylizacja Agaty Tanter, redaktor naczelnej Lamode.info 

OPASKI NA WŁOSY – JAK NOSIĆ?

Opaski stały się tak wszechstronne, że możemy je nosić w wersji eleganckiej, jak i sportowej. Perłowe projekty zestawiamy z tiulowymi sukienkami i złotym łańcuszkiem. Świetnie komponują się także z białą, klasyczną koszulą, krótką spódnicą i balerinami. Agata Tanter, redaktor naczelna Lamode.info, czarną opaską proponuje urozmaicić stylizację na bazie płaszcza w zwierzęce printy oraz jedwabnej koszuli z wiązaniem. Kat Astro natomiast zestawia dodatek z epokową marynarką zdobioną guzikami. Na blogu Trip by Triplets, z kolei zobaczycie opaski noszone do retro outfitów w grochy.

POLECAMY: 5 MODNYCH KLASYKÓW TEGO LATA

W galerii prezentujemy rozmaite możliwości noszenia opasek do letnich stylizacji. Tam też zobaczycie najmodniejsze modele w tym sezonie.

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: dodatki | wiosna lato 2019 | shopping | blogerki | TRENDY | Agata Tanter |

podobne artykuły