Logotyp serwisu lamode.info
JAK URATOWAĆ STYLIZACJĘ PRZED NAGŁYM WYJŚCIEM?

JAK URATOWAĆ STYLIZACJĘ PRZED NAGŁYM WYJŚCIEM?

Poznaj triki stylisty, które uratują Twoją wyjściową stylizację na ostatnią chwilę!

Spis treści

1. TRIK STYLISTKI: FOCUS NA TWARZ – BIŻUTERIA

2. TRIK STYLISTKI: STYLOWA FRYZURA

3. TRIK STYLISTKI: SPEKTAKULARNA TOREBKA LUB BUTY

4. TRIK STYLISTKI: ELEGANCKIE RAJSTOPY WE WZORY

5. TRIK STYLISTKI: UNIKALNE APASZKI I CHUSTY

6. TRIK STYLISTKI: CZERWONA MARYNARKA

Po pracy otrzymujesz zaproszenie na wieczorne wyjście, ale nie masz ani czasu ani pomysłu na spontaniczną stylizację? W dodatku wielogodzinowe zakupy nie wchodzą w grę. Z pomocą naszej stylistki uratujesz swój look. Oto jej triki.

TRIK STYLISTKI: FOCUS NA TWARZ – BIŻUTERIA

Najprostszym i najszybszym sposobem na uratowanie stylizacji przed nieplanowanym wyjściem jest skupienie się na okolicach buzi. To sztuczka reżyserów, kiedy aktorce na planie brakuje spektakularnej kreacji. Możesz mieć na sobie całkiem proste ubrania i uzupełnić je efektowną biżuterią. Niezawodne są: duże, wiszące kolczyki, aksamitny choker z różą, bluzki w wiązaniami przy szyi lub naszyjnik z pereł. Modne i figlarne akcenty mają magiczną moc, bo przemienią Twoją stylizację w wyjściową, a goście imprezy nie oderwą od Ciebie oczu.

fot. East News

TRIK STYLISTKI: STYLOWA FRYZURA

Kolejnym trikiem jest stylowa fryzura. Jeśli nie masz pod ręką wystrzałowej kreacji, niech przynajmniej zdobią Cię piękne włosy. Wystarczy, że lekko je podkręcisz lub upniesz w eleganckiego koka. Uwierz nam działają jak piękna biżuteria.

TRIK STYLISTKI: SPEKTAKULARNA TOREBKA LUB BUTY

Zawsze inwestujesz w dodatki? Wykorzystaj je tu i teraz. Jednokolorową stylizację uratuj akcentem takim jak pluszowa torebka na złotym łańcuszku lub szpilkami z aplikacją a'la broszką. Najlepiej, żeby buty były w ciekawym kolorze np. czerwieni lub fuksji. Czarne modele ozdobione wstążką jak u baletnicy lub innym dekoracyjnym elementem także wywołają efekt „wow”.

TRIK STYLISTKI: ELEGANCKIE RAJSTOPY WE WZORY

Na ratunek przyjdą Ci także rajstopy w fantazyjne wzory. Postaw na klasyczne kolory, ale niech będą w groszki lub z ładnym ażurem. Łącz je z gładkimi ubraniami, a Twoja stylizacja zyska na oryginalności. Otoczenie rozpozna w Tobie stylową kobietę.

fot. East News

TRIK STYLISTKI: UNIKALNE APASZKI I CHUSTY

Z dodatków, niezawodna jest jedwabna apaszka: gładka lub w ciekawy wzór np. zwierzęcy czy orientalny. Każda z nich doda Ci czaru, o ile będzie lekka, subtelna, dobrej jakości i współgrająca z Twoim makijażem.

TRIK STYLISTKI: CZERWONA MARYNARKA

Masz w szafie czerwoną marynarkę? Twoja czarna stylizacja jest uratowana, bo ten element garderoby jest tak charyzmatyczny i wyrazisty, że nie przejdziesz niezauważona przez gości. Doda Ci przebojowości, a Ty poczujesz się jak filmowa gwiazda.

POLECAMY: ZAŁÓŻ CZERWIEŃ - DODAJ SOBIE PEWNOŚCI SIEBIE

tagi: stylizacje | triki stylisty | stylista mody | elegancja | TRENDY |

podobne artykuły