PL / EN
Jak dobrać spódnicę do figury?

Jak dobrać spódnicę do figury?

Weź pod uwagę nie tylko krój odzieży, ale także rodzaj printów oraz kolor.

W tym artykule przyjrzymy się spódnicom. Być może przeglądasz je w sklepach odzieżowych i zastanawiasz się, które warianty będą najlepiej pasować do Twojej figury. Otóż są pewne sposoby, aby wspomniane ubrania wyglądały, jak szyte specjalnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do przeczytania treści tekstu.

Dobór spódnicy do różnych rodzajów figury

Dla przykładu, jeśli Twoje ramiona, a także biodra są na podobnej szerokości, a także nie masz wyraźnie zaakcentowanej talii, prawdopodobnie Twoja sylwetka to tak zwana kolumna. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem jest optyczne podkreślenie krągłości właśnie za pomocą spódnicy. Doskonałym rozwiązaniem będą spódnice o kształcie koła. Przekonaj się sama, który model najbardziej podkreśla krągłości i sprawdź stronę internetową dobrego sklepu odzieżowego Fasardi: https://www.fasardi.com/spodniczki.html

Istnieje również możliwość, że Twoja figura to tak zwana gruszka. W takim przypadku są to szerokie biodra, wąskie ramiona oraz mały biust. Będziesz wtedy potrzebowała zmniejszyć optycznie obwód dolnych części ciała. Aby było to możliwe, proponujemy Ci luźne fasony, a także propozycje po prostym kroju. Istnieje również możliwość, że Twoja figura to klepsydra. Taka sylwetka oznacza wąską talię, pełny biust, a także idealnie proporcjonalne ramiona oraz biodra. W takim przypadku możesz przebierać w najmodniejszych krojach, gdyż sylwetka o opisanych kształtach uchodzi za idealną. Do dyspozycji masz zatem całą gamę fasonów. 

Dobór spódnicy do figury — co jeszcze warto wiedzieć?

Przede wszystkim pamiętaj o tym, że liczy się nie tylko krój, ale również materiał oraz printy, jakie są widoczne na spódniczkach. W związku z tym weź to pod uwagę w trakcie podejmowania decyzji zakupowej. Poszczególne rodzaje wzorów mogą Cię zarówno wyszczuplić, jak i podkreślić krągłości. Po drugie, ważny jest kolor. Dla przykładu barwy, które pogrubiają to: beż, biel, krem, śmietankowy, a także wszelkie pastele. Z kolei barwy, które sprawiają, że wyglądasz szczuplej to na przykład granat i odcienie szarości. Nie jest również mitem, że czerń wyszczupla. Pamiętaj o tym, gdy będziesz wybierać spódnicę dla siebie. Nie zapomnij również o tym, aby robić zakupy wyłącznie w sprawdzonych sklepach odzieżowych. Dla przykładu jednym z godnych polecenia jest Fasardi. Koniecznie sprawdź dostępną tam odzież damską: https://www.fasardi.com/odziez-damska.html.

Dobór spódnicy do typu sylwetki — podsumowanie 

Decydując się na zakupy w dobrym sklepie odzieżowym, masz spory komfort wyboru. W związku z tym bez problemu zaopatrzysz się w spódnice, które będą dopasowane do Twojej sylwetki. Weź pod uwagę nie tylko krój odzieży, ale także rodzaj printów oraz kolor. Jeżeli masz sporo modeli spódnic do wyboru, z pewnością odnajdziesz produkt idealny dla siebie. Skorzystaj tylko z rad, które znajdują się w tym artykule. Życzymy powodzenia w trakcie dobierania spódnicy idealnej do Twojej sylwetki. 

 

fot. materiały prasowe

Artykuł zewnętrzny

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: spódnice |

podobne artykuły