PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
JAC JAGACIAK JAKO PIERWSZA POLKA W VIDEO VOGUE DIARES

JAC JAGACIAK JAKO PIERWSZA POLKA W VIDEO VOGUE DIARES

Wśród takich osobowości jak Kate Moss, Natalie Portman, Beyonce, Rihanna czy Blake Lively możemy dostrzec naszą rodaczkę Monikę Jagaciak. O co chodzi? Sprawdźcie szczegóły!

Ten tydzień zaczyna się bardzo interesująco! Wczoraj wieczorem, jako pierwszy polski portal, opublikowaliśmy zwiastun kolekcji Isabel Marant dla H&M, a dziś kolejna niespodzianka! Od pewnego czasu portal vogue.com prowadzi cykl nagrań video Vogue Diaries. Znajdziemy tam m.in. wywiady z największymi osobowościami show biznesu, kulisy z nagrywania teledysków najbardziej popularnych artystów czy backstage sesji zdjęciowych z ikonami mody. W całym cyklu znajduje się zaledwie sześć publikacji o światowych modelkach, które opisane są, jako „Model Wall:…”. Tą genialną szóstkę uzupełniła właśnie… Monika Jagaciak!

 

 

JAC to, pochodząca z Poznania nastolatka, która od kilku dobrych lat podbija (dosłownie!) światowe wybiegi. Lista jej sukcesów w branży mody nie zna granic. Pojawia się notorycznie na okładkach i w edytorialach największych tytułów wśród czasopism o modzie. Chodziła m.in. dla Versace, Fendi, Calvin Klein, Jil Sander, Chanel, Valentino, Marc Jacobs czy Dior, a niejednokrotnie to ona otwierała ich pokazy i była twarzą ich kampanii.

 

 

 

Jac Vogue Diaries

fot. vogue.com / Jac w Vogue Diaries

 

 

 

My jednogłośnie stwierdzamy, że Polki podbijają światowy rynek mody! JAC gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Jac | Jac Jagaciak | Monika Jac JJagaciak | Voggue Diaries | Jac Vogue Diaries |

podobne artykuły