Logotyp serwisu lamode.info
MONIKA „JAC” JAGACIAK DLA DIOR EYEWEAR - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2011

MONIKA „JAC” JAGACIAK DLA DIOR EYEWEAR - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2011

Mamy zdjęcia z najnowszej kampanii z udziałem Moniki JAC Jagaciak. Tym razem - na potrzeby Dior Eyewear jesień zima 2011 młodziutka top modelka wciela się w paryską damę. Zobaczcie koniecznie!

Monika Jagaciak od czasu, gdy rozpoczęła karierę modelki, bardzo szybko znalazła się na samym szczycie. Nie zaszkodziła jej dyskusja, jaka się rozpętała wokół niej i jej młodego wieku. Odmówiono jej, gdy chciała wystąpić na wybiegach podczas australijskiego tygodnia mody – jednocześnie jednak jej uroda zafascynowała francuskiego projektanta, Jean-Paul’a Gaultier, co stało się jedną z przepustek do wielkiego świata mody. 

 

Dziś jest top modelką, w rankingu Models.com znajduje się na ósmym miejscu, a na koncie ma prestiżowe kontrakty reklamowe z czołowymi domami mody – między innymi Chanel i Dior.

 

Ostatnie zdjęcia z kampanii z jej udziałem, pochodzą z sesji na potrzeby reklamy Dior Eyewear na sezon jesień zima 2011. Naszym zdaniem top modelka prezentuje się wspaniale! Czekamy na kolejne zdjęcia!

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/JAC - DIOR EYEWEAR AW 2011/jac4dior.jpgfot. materiały prasowe GAGA Models/ JAC w kampanii Dior Eyewear jesień zima 2011

tagi: Monika JAC Jagaciak | trendy jesień zima 2011 | kampania | DIOR |

podobne artykuły