Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - TAYLOR SWIFT

INSPIRACJA DNIA - TAYLOR SWIFT

Taylor Swift w przerwie między koncertami w Nowym Jorku wybrała się na lunch ze swoją asystentką. Zobaczcie, czym zachwyciła nas jej stylizacja!

Piosenkarka bardzo często zachwycała nas swoimi dziewczęcymi zestawami. Dziś inspirujemy się outfitem, który miała na sobie podczas lunchu ze swoją asystentką.

 

Taylor Swift nawet na tak niezobowiązujące wyjścia wybiera stylizacje, które dopasowane są w najdrobniejszym szczególe. W jej wizerunku wszystko ze sobą współgra - dosłownie - od stóp (płaskich sandałków w kolorze butelkowej zieleni) do głów (naturalne blond loki piosenkarka upięła w luźny kok, co podrkeśliło jej dziewczęcy urok).  Całości stroju dopełniły intrygujące dodatki w postaci skórzanej torebki w kolorze navy blue i zegarka (ten z kolei wypatrzyliśmy nie na dłoni lecz na szyi piosenkarki) w formie naszyjnika.

 

Nie da jednak się zaprzeczyć, że to malinowa sukienka jest prawdziwą perełką w tej stylizacji. Rozkloszowany dół i dopasowana, ale nie obcisła góra przywodzą na myśl sukienki inspirowane latami 60-tymi. Ten trend Taylor Swift przeniosła również do swojego makijażu - mocno podkreślone czerwone usta i „kocie” oczy sprawiły, że od piosenkarki trudno oderwać wzrok.

 

Taylor Swift nie po raz pierwszy udowodniła, że ma nie tylko głos, ale i styl, którego pozazdrościć mogą jej nawet bardziej utytułowane gwiazdy. Zainspirujcie się jej letnim lookiem!

tagi: Taylor Swift | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia |

podobne artykuły