PL / EN
NOWY LOOK PIĘKNOŚCI Z BARBADOS

NOWY LOOK PIĘKNOŚCI Z BARBADOS

Rihanna w wersji kobiecej, kolorowej i wyjątkowo delikatnej.

 Każdy z jej nowych singli wspina się na pierwsze miejsca list przebojów, a każda stylizacja odbija się głośnym echem w modowym świecie. Trzeba przyznać, że Rihanna ma ( i to od kilku dobrych lat) wyjątkową siłę przebicia.

 

Od 2005 roku młoda gwiazda z Wysp Barbados zaskakuje niebanalnym stylem. Co ciekawe, zmienia się on z każdą nowowydaną  płytą. Widzieliśmy już Rihannę w krzykliwych, kiczowatych body, w stonowanych, minimalistycznych garniturach ;z długimi falowanymi włosami i z drapieżną fryzurą „na chłopaka”. Przez lata image piosenkarki ewoluował, zaczęła bywać na pokazach takich projektantów jak Chanel czy Rodarte, czerpiąc stamtąd modowe inspiracje.

 

Razem z pojawieniem się nowego singla pojawiła się też nowa fryzura i nowy styl ubierania się. Ostre cięcie Rihanna zamieniła na czerwone kobiece fale, wyglądające jak z bajki Disney’a „Mała Syrenka”, a z szafy wyciągnęła bardzo kobiece, delikatne, nasycone barwami sukienki. Patrząc na jej zdjęcia, przychodzi na myśl określenie „uroczy”, bo taki właśnie jest jej świeży. romantyczny look.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/RIHANNA/Bez tytulu.jpgfot. East News

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: stylizacja | gwiazdy | RIHANNA |

podobne artykuły