Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - SEAL

INSPIRACJA DNIA - SEAL

Dziś ponownie inspiruje nas stylizacja przystojnego muzyka. Przed Wami Seal i jego kolorowa, casualowa odsłona!

Znany piosenkarz i kompozytor, Seal wielokrotnie udowadniał nam, że podobnie jak jego ukochana żona Heidi Klum, na modzie się zna i to bardzo dobrze. I choć z zasady w swoich stylizacjach ceni wygodę i prostotę, to większość jego odsłon godna jest zauważenia i pochwały.

 

Dzisiejsza stylizacja muzyka, która przypadła nam do gustu, zachwyciła nas otwartością Seal’a jako mężczyzny na jaskrawy kolor. Mąż i tata czwórki dzieci, mający na uwadze głównie swobodę i wygodę, udowadnia wszystkim panom, że nawet w stylizacji bardzo sportowej można wyglądać szykownie, wykorzystawszy jednocześnie najgorętszy kolor tego lata – oranż.

 

Wspomnianą energetyzującą barwę Seal zastosował zakładając sportową bluzę z kapturem, którą dla kontrastu zestawił ze spokojną szarością dresowych spodni. Uzupełnieniem looku piosenkarza jest para wygodnych adidasów, w których widocznym akcentem również pozostaje oranż, para przeciwsłonecznych okularów, retro aparat (by uwieczniać szczęśliwe chwile spędzone z rodziną) i czapka. Jak Wam się podoba?

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - SEAL/EN_00967640_0011.jpgfot. East News/ Seal

tagi: Seal | Heidi Klum | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia |

podobne artykuły