PL / EN
INSPIRACJA DNIA - OLIVIA PALERMO

INSPIRACJA DNIA - OLIVIA PALERMO

Olivia Palermo w dość krótkim czasie zyskała uznanie w świecie mody, a dla wielu kobiet stała się inspiracją i wyrocznią w kwestii ubioru. Również nas uwiodła jej ostatnia stylizacja. Sprawdźcie!

Jeżeli wciąż nie jesteście przekonane co do nadchodzących jesiennych trendów, wystarczy spojrzeć na Olivię Palermo. Na jednej z nowojorskich ulic przechadzała się w pochodzącym z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji Burberry ponczo. Jako pierwsza nosiła je (jakżeby inaczej) ich ulubienica, Cara Delevingne. Wówczas pojawiła się na pokazie tego brytyjskiego domu mody w nadrukach od stóp do głów. Palermo przełamała górę flanelową zieloną koszulą i seksownymi, zamszowymi, sięgającymi za kolano kozakami od Stuarta Weitzmana. Do tego krótkie szorty i miejski look gotowy. Związane włosy tylko dopełniły całość, dzięki czemu Olivia wyglądała naturalnie, a jednocześnie kobieco.

 

Olivia Palermo zaczynała jako stażystka w lifestylowym magazynie Quest, przebywając we Francji i Los Angeles. Potem trafiła do działu PR u Diane von Furstenberg. W 2008 roku dołączyła do obsady stworzonego przez MTV show – The City. Szybko doceniono także jej nieprzeciętną urodę, co zaowocowało kontraktem z Wilhelmina Models. Można ją było oglądać na okładkach takich czasopism jak Marie Claire UK czy Elle Mexico. Z pewnością nie ma zamiaru zwalniać tempa, o czym możecie przekonać się, zaglądając na jej bloga – www.oliviapalermo.com.

 

A jak Wy oceniacie stylizację Olivii Palermo?

 

Olivia Palermo, ponczo Burberry, stylizacja dnia

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: stylizacja dnia | olivia palermo | lamode.info | inspiracja modowa | stylizacje Olivii Palermo |

podobne artykuły