PL / EN
INSPIRACJA DNIA – MONIKA BRODKA

INSPIRACJA DNIA – MONIKA BRODKA

Dziś naszą inspiracją jest Monika Brodka i zestaw, w jakim pokazała się na konferencji prasowej festiwalu Top Trendy 2011.

Styl Moniki Brodki podziwiamy już od jakiegoś czasu - jednak nigdy jeszcze nie została naszą inspiracją dnia. Sprawdźcie, czym nas zachwyciła i dlaczego inspiruje.

 

Urocza, niewymuszona stylizacja, którą piosenkarka zaprezentowała podczas konferencji festiwalu Top Trendy 2011, nieco przypomina nam modę lat 90. Zwężane, lniane spodnie typu chinos w „burym” odcieniu brązu artystka połączyła z białą, lekką marynarką o usztywnionych ramionach, o nonszalancko podwiniętych rękawach. Do tego dodała wiosenny akcent w postaci wzorzystej koszuli. Całości dopełniają cieliste buty na koturnie, okrągłe okulary przeciwsłoneczne i brązowa skórzana torba. Kropkę nad „i” Monika Brodka postawiła, malując paznokcie w najmodniejszym odcieniu tego lata – soczysty błękit, w odcieniu nieba.

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA – MONIKA BRODKA FESTIWAL TOP TRENDY 2011/EN_00967523_0218.jpgfot. East News/ na zdj. Monika Brodka

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: gwiazdy | stylizacja | Monika Brodka |

podobne artykuły