PL / EN
INSPIRACJA DNIA - ELLE FANNING

INSPIRACJA DNIA - ELLE FANNING

Choć ma dopiero 16 lat, Elle Fanning zdążyła już przekonać nas do tego, że ma nie tylko talent aktorski, ale również świetne wyczucie stylu. Zobaczcie jedną z najświeższych stylizacji aktorki! 

Elle Fanning to dzisiaj jedna z ulubionych aktorek młodego pokolenia w Hollywood. Młodsza siostra równie zdolnej Dakoty, może pochwalić się rolą w filmie Sofii Coppoli, czy występami u boku takich gwiazd jak Aneglina Jolie czy Brad Pitt. Poza aktorstwem, Elle postanowiła również udzielać się na innych płaszczyznach, m.in. w świecie mody. W efekcie, młodą aktorkę mogliśmy podziwiać m.in. wiosenno-letniej kampanii marki Miu Miu.

 

Sukcesy również w branży mody, w przypadku Elle wyraźnie skutkują doskonałym wyczuciem stylu. W przeciwieństwie do wielu młodych gwiazd, Fanning wie, jak dobrze wybrać idealną kreacją np. na czerwony dywan, by równocześnie wyglądać elegancko, ale także delikatnie i dziewczęco. Jednym z tego typu rozwiązań jest zestaw, w jakim aktorka zdecydowała pokazać się kilka dni temu na uroczystym bankiecie Hollywood Foreign Press Association w Beverly Hills. Elle postawiła na piękną czerwoną sukienkę Vivienne Westwood Gold Label, do której dobrała metaliczne czółenka Christian Louboutin, co naszym zdaniem dało w rezultacie bardzo udany look!

 

A jak Wy oceniacie stylizację Elle? 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Elle Fanning | inspiracja dnia | stylizacje gwiazd | styl gwiazd | Vivienne Westwood |

podobne artykuły