Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - DAVID BECKHAM

INSPIRACJA DNIA - DAVID BECKHAM

David Beckham to niekwestionowany król rankingów na najbardziej stylowego mężczyznę. Dziś się nim inspirujemy!

Męski magnetyzm, niebanalny styl, zawsze świetna fryzura, niepokorne tatuaże i wyjątkowa charyzma - to angielski piłkarz, David Beckham w całej krasie. Media już kilka lat temu okrzyknęły go najlepiej ubranym mężczyzną świata, a on rzadko daje się wyprzedzić w rankingach. W doborze modowych zestawów David'owi zapewne pomaga żona, projektantka Victoria Beckham i oboje doskonale się uzupełniają.

 

David na co dzień stawia na modną wygodę, lubi sportowe buty, nie odmówi sobie kolejnej pary luźnych spodni czy beanie w różnych kolorach. Na wieczór piłkarz wybiera doskonale skrojone garnitury i dopasowane smokingi, do których dobiera ciekawe akcesoria - w klapę marynarki wpina bukiecik kwiatkow, a do jasnej koszuli nosi kontrastujący krawat w modny deseń.

 

Naszą inspiracją została stylizacja Beckham'a z lotniska. Pierwsze skrzypce gra tu indiańska flanelowa kurtka, którą piłkarz przewiesił przez ramię torby (skądinąd modnej listonoszki). To ona nadaje zestawowi ducha vintage i wiele mówi o osobowości właściela. Resztę stanowią t-shirt, brązowe spodnie i żeglarskie mokasyny, które są również hitem sezonu. Krótki rękawek koszulki odsłania stylowe tatuaże gwiazdora, a czapka dodaje nonszalancji. Idealna stylizacja na co dzień.

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - DAVID BECKHAM/EN_00960689_0351.jpg

fot. East News

tagi: inspiracja dnia | David Beckham |

podobne artykuły