Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA – ZAC EFRON 1670 131587

INSPIRACJA DNIA – ZAC EFRON

Zac Efron już od dłuższego czasu udowadnia, że z nastolatka zmienia się w świadomego swojego stylu mężczyznę. Na co dzień ceni jednak swobodę, która bardzo przypadła nam do gustu.

Podczas wielkich gali  nie raz udowodnił, że zna się na rzeczy i wie jak wypaść dojrzale i stylowo. Na  co dzień ceni sobie jednak swobodę. Uprawia dużo sportów, więc wygoda jest dla niego priorytetem. Zazwyczaj jego codzienne stylizacje składają się z pary jeansów, sportowego obuwia i t-shirtu bądź lekkiej koszuli. Podobnie jest i tym razem. 22-letni aktor ma na sobie jeansowe szorty oraz białe trampki, dzięki którym jazda na deskorolce jest bardziej komfortowa. Dobrał do nich czerwono-czarną kraciastą koszulę i krótką drelichową kurtkę. Zestawione w ten sposób elementy garderoby przywodzą na myśl styl mieszkańców kanadyjskich wyżyn. Całości dopełniają świetne retro okulary w pomarańczowych oprawkach.

 

Stylizacja Zaca podoba nam się również dlatego, że jest łatwa do zaadaptowania. Może jedynie warto poczekać, aż trochę się u nas ociepli!

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - ZAC EFRON/EN_00956946_0012.jpgfot. East News

podobne artykuły